Finnish Army Simulator Indir (v2023.1.14.1)


Fin Ordusu Simülatörü Ücretsiz İndir PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Finlandiya Ordusu Simülatörü 13 Ocak 2023'te yayınlandı

Oyun hakkında

1. Erken Erişim sürümü, 4 haftalık askerlik hizmetini içerir, bu da 20 saatin üzerinde senaryolu oyun içeriği anlamına gelir! Niyet? 2011 yılı civarında Finlandiya askerlik hizmetinin (zorunlu askerlik, “intti”) gerçekçi ama komik bir deneyimini sağlamak. Nostaljik hissetmenizi istiyoruz! RK-69 (kelime oyunu), M05, taciz/zorbalık (“simputus”), NBC alarm sistemleri (“suojeluhälytys”)… Eğitim, göz yaşartıcı gazla NBC ekipmanı sızıntı testleri gibi zorunlu askerlik favorilerini içerir. Ve napalm ile yangın eğitimi ve her yerde bulunan Cooper testi. Yakalayış? Oyuncu, Finlandiya ordusunu geçtiyse içeriğe başvurabilir. Sert dil, kara mizah, katı kurallar, tekrar eden görevler, basit temel mekanikler oyunun merkezinde yer alıyor. Günlerinizi bitmeyen derslerle, temel disiplinleri öğrenerek ve yürüyüş egzersizleriyle üste geçirin. Eski güzel “atletizm” oyunlarını hatırlıyor musun? Tony Hawk oyunlarına ne dersiniz? Bu oyun, birçok kişinin çocukluklarından hatırlayacağı birçok mekanik içerecek. Ayrıca diyaloglar, envanter, oyuncu istatistikleri, serbest dolaşım, beceri ağaçları vb. gibi RPG unsurları oyuna ek derinlik katacaktır. Eğitimin birçok yönü mini oyunlar olarak dahil edilmiştir. Bunlara oryantiring, savaş eğitimi (‘taisteluammuntaharjoitus') ve askeri tatbikat (‘sulkeisjärjestysharjoitus') dahildir. Yoldaşlarınızla zamanında yürümek, Napolyon döneminden beri askeri eğitimin ayrılmaz bir parçası olmuştur. 2000'li yıllarda Finlandiya askerlik hizmetinde bu durum değişmedi. Başka ne kadar az olduğuna şaşıracaksınız. Tarih? Oyun bir “meta olay örgüsüne” sahip olacak. Oyuncu, yaygın olarak bilinmemesi gereken ordu sırlarını açığa çıkarabilecek. Oyuncu ayrıca hafta sonu tatillerinde TV haberlerini izleyerek ve etkinliklere katılarak dış dünya ile iletişim halindedir ve her ikisi de oynanışı etkiler. Oyun içi sabah taramasıyla kaç değerli hizmet gününün kaldığını sayın. Fin askerlik hizmetinin zorunlu kamp sobaları, dolambaçlı grup cezaları ve “intti argo” gibi diğer ayrılmaz yönleri canlı bir şekilde hayata geçiriliyor. Bir Finli askerlik hakkında başka bir şey bilmese bile, muhtemelen iki şey biliyordur, kantindeki reçelli çörekler lezzetli ve ucuzdur ve kahve içilmezdir. Bazı askerlerin onsuz yaşayamayacağı ve Soldiers' Home'dan satın alamayacağınız şeyler vardır. Örneğin, tren arkadaşlarından İsveç snus kutuları satın alınabilir.

Fin ordusu simülatörü nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Finlandiya Ordusu Simülatörü indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Fin Ordu Simülatörüne Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak; burada).
  4. Fin Army Simulator klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Fin Ordu Simülatörü Bedava İndir

Doğrudan bağlantı ile Finlandiya Ordusu Simülatörü ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: pencereler 10
  • İşlemci: 1 GHz ve üstü
  • Grafik: Özel grafik kartı önerilir
  • Depolamak: 10 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin