Final Fantasy X/X-2 HD Remaster Indir

Final Fantasy X / X-2 HD Remaster Free Download PC Game Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Final Fantasy X / X-2 HD Remaster, 12 Mayıs 2016’da yayınlandı

Oyun hakkında

FINAL FANTASY X, Spira dünyasını devasa tehdit Sin’den sonsuz bir yıkım döngüsünden kurtarmak için Yuna adında genç ve güzel bir sihirbazla seyahat eden yıldız bir yıldırım topu oyuncusu Tidus’un hikayesini anlatıyor. FINAL FANTASY X-2, Ebedi Barış’ın başlamasından iki yıl sonra Spira dünyasına geri döndü. Yuna, bir kürede gizemli ama tanıdık bir görüntü gösterdikten sonra küre avcısı olur ve yoldaşları Rikku ve Paine ile birlikte içerdiği gizemin yanıtlarını bulmak için dünya çapında bir araştırmaya başlar. FINAL FANTASY X / X-2 HD Remaster, şimdiye kadar yalnızca Japonya ve Avrupa’da piyasaya sürülen oyunların uluslararası versiyonlarına dayanarak, bu zamansız klasikleri mevcut eski ve yeni nesil hayranlara getiriyor.

Ana Özellikler:

 • Karakterler, canavarlar ve ortamlar, FINAL FANTASY’den daha zengin, daha derin bir görsel deneyim sağlamak için HD ayrıntılar için ince ayar yapıldı.
 • PC versiyonundaki diğer fonksiyonlar revize edildi / yeniden düzenlendi fon müziği,
 • International Edition’ın içeriği,
 • Otomatik kaydetme ve yüksek hız ve karşılaşma yok modları dahil 5 oyun güçlendirici.

Final Fantasy X / X-2 HD Remaster’ı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Final Fantasy X / X-2 HD Remaster indirme işlemi tamamlandıktan sonra, ZIP dosyasına sağ tıklayın ve “Final.Fantasy.X-X2.HD.Remaster.zip’e Çıkart” seçeneğini tıklayın (bunu yapmak için 7-zip gerekir. Alabilirsin Buraya).
 4. Final Fantasy X / X-2 HD Remaster klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Not: FFX & X-2_LAUNCHER.exe dosyasındaki “Ayarlar” menüsüne gidip ilk dropbox’tan seçerek dili değiştirebilirsiniz. (Daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki yorumlar bölümündeki ekran görüntüsüne bakın.)

Final Fantasy X / X-2 HD Remaster ücretsiz indirme

Final Fantasy X / X-2 HD Remaster’ı doğrudan bağlantı ile ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows Vista veya üzeri
 • İşlemci: 2 GHz çift çekirdekli CPU
 • Hafıza: 1 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA Geforce 9600GT VRAM 512 MB veya üzeri / ATI Radeon HD 2600XT VRAM 512 MB veya üzeri
 • Kamp: 37 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.