FINAL FANTASY VI (2022) Indir


FINAL FANTASY VI (2022) Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu. FINAL FANTASY VI (2022), 23 Şubat 2022'de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Orijinal FINAL FANTASY VI, 2D piksel yeniden düzenlemede yepyeni grafikler ve sesle hayat buluyor! Dünyaca ünlü FINAL FANTASY serisindeki altıncı oyunun 2D yeniden düzenlenmiş versiyonu! Büyüleyici retro grafiklerle anlatılan zamansız hikayenin keyfini çıkarın. Orijinalin tüm büyüsü, gelişmiş oyun konforuyla. Bilgelerin Savaşı dünyadan büyüyü sildi. Bin yıl sonra, insanlık makinelere güvenir – ta ki gizemli güçleri olan genç bir kadın bulana kadar. Magicite sistemi, oyuncuların, parti üyelerinin öğrenecekleri yetenekleri, büyüleri ve çağrıları özelleştirmesine olanak tanır. Tüm oynanabilir karakterlerin kendi hikayeleri, hedefleri ve kaderleri vardır. Bu heyecan verici melodramda iç içe geçmiş kaderlerinde yolculuk edin. Eleştirmenlerce beğenilen FFVI'yı tekrar ziyaret edin – bu yeniden düzenlenmiş sürüm, sevilen ve ikonik opera sahnesini yeni vokaller ve animasyonla yeniden tasarlanmış majesteleriyle birlikte sunuyor.

ANA ÖZELLİKLER:
・Orijinal sanatçı ve mevcut ortak çalışan Kazuko Shibuya tarafından oluşturulan ikonik FINAL FANTASY karakter piksel tasarımları dahil, evrensel olarak güncellenmiş 2D piksel sanatı.
・Orijinal besteci Nobuo Uematsu tarafından yönetilen, orijinal FINAL FANTASY stiline sadık kalınarak güzel bir şekilde yeniden düzenlenmiş film müziği.
・Modernleştirilmiş kullanıcı arayüzü, otomatik savaş seçenekleri ve daha fazlasını içeren iyileştirilmiş oyun!
・Bestiary, Sanat Galerisi ve Müzik Çalar gibi ek ekstralarla oyunun dünyasına dalın.

FINAL FANTASY VI (2022) Nasıl İndirilir ve Kurulur

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. FINAL FANTASY VI (2022) indirme işlemi tamamlandıktan sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “FINAL FANTASY VI'ya (2022) Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunu yapmak için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, burada).
  4. FINAL FANTASY VI (2022) klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

FINAL FANTASY VI (2022) Ücretsiz İndir

FINAL FANTASY VI'yı (2022) Doğrudan Bağlantı ile Ücretsiz İndirmeyi Başlatmak için Aşağıdaki İndir Düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 8.1 64-bit / Windows 10 64-bit (sürüm 1909 ve sonrası)
  • İşlemci: AMD A8-7600 / Intel® Core™ i3-2105
  • Hafıza: 4 GB RAM
  • Grafik: AMD Radeon™ R7 Grafik Kartı / Intel® HD Grafik Kartı 3000
  • Depolamak: 1 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin