Final Doom Indir (GOG)

Final Doom Ücretsiz PC Game GOG’u doğrudan bağlantıyla indirin. Final Doom 17 Haziran 1996’da yayınlandı

Oyun hakkında

32 seviyeli iki yeni DOOM II bölümü. Dünya’dan uzakta, UAC deneylerine Jüpiter’in uydularından biri üzerinde devam etti. Radardaki Vexxel ile karıştırılan bir uzay gemisi üssün üzerinde gezindi. Korkunç iblisler dışarı akıp üssü ölümle kapladı. Tüm yoldaşlarınız hızla katledildi veya zombileştirildi. Bu sefer hayatta kalmakla ilgili değil. İntikam almakla ilgili. Ülkedeki en iyi bilim adamları cehennemin yedi boyutlararası kapısını kapatmak için her türlü çabayı sarf ettiler, ancak bir kapı açık kalıyor. Tek başına yıkılmış komplekse sızmalı, iblis bekçisini yenmeli ve ölümsüzler dünyayı tekrar ele geçirmeye hazır olmadan önce son cehennem deliğini mühürlemelisin.

Final Doom’u indirin ve yükleyin

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
  3. Final Doom’u indirdikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Final.Doom.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip gerektirir. Buraya).
  4. Final Doom klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Final Doom ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Final Doom Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun DEĞİL sizin için önceden yüklenmiş. Oyunu kendiniz yüklemelisiniz. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

Minimum:

    % 100 Windows XP / Vista uyumlu bir bilgisayar sistemi

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.