Filament Indir (v1.0.2825)

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Filament Free Download PC oyunu. Filament 23 Nisan 2020’de piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Gerçek orada bir yerde. Bir yerde. Filament Corporation’ın amiral gemisi araştırma gemilerinden biri olan Alabaster’a binin ve gemiyi kilitli bırakan ve mürettebatın kaybolmasına neden olan gizemli bir komplikasyonun kontrolünü yeniden kazanmaya çalışın. Sadece hırpalanmış gemi pilotu Juniper’ın yardımıyla, mürettebata ne olduğunu ve neden ortadan kaybolduklarını öğrenmek için sınırlarını zorlayacak şeytani derecede zor bulmacalarla yüzleşmek zorunda kalacaksın. Karmaşık ama son derece bağımlılık yapan bulmacalara sahip tek oyunculu bir oyun, kaymaktaşına tırmanmak için kendinize meydan okuyun, ardından ayrılmak için kendinize meydan okuyun. Gemiyi özgürce keşfedin ve 300’den fazla zorlu ve çeşitli bulmacayı çözün. Onlara istediğiniz zaman (neredeyse) herhangi bir sırayla yaklaşın. Gemiyi keşfederken ve bulmacaları çözerken Juniper ile sürekli iletişim halinde olacaksınız. Kendisi, ekibi ve size açıldığında neler olduğu hakkında daha fazla bilgi edinin. Geminin etrafındaki kaymaktaşında ne olduğu hakkında gerçeği araştırmak için mürettebat günlüklerini, mesajları, kayıtları, kişisel eşyaları ve çanları ve ıslıkları arayın. Mürettebatın kim olduğunu öğrenin ve belki bu şekilde neden gittiklerini öğrenin.

Filamenti indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Filament indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Filamana Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Burada).
 4. Filament klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Filament Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile ücretsiz filament indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: 64 bit Windows 7, 64 bit Windows 8 (8.1) veya 64 bit Windows 10
 • İşlemci: dört çekirdek
 • Depolamak: 4 GB RAM
 • Grafik: 1 GB AMD Radeon HD 6870, 1 GB NVIDIA GeForce GTX 745 veya daha iyisi
 • Depolamak: 1 GB kullanılabilir alan
 • Ek Yorumlar: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin