FIFA 18 Indir

FIFA 18 Direct Link ile Önceden Yüklenmiş Ücretsiz İndirilen PC Oyunu. FIFA 18, 28 Eylül 2017’de yayınlandı

Oyun hakkında

Frostbite ile FIFA 18, sanal ile gerçek dünya arasındaki sınırı bulanıklaştırıyor ve Dünyanın Oyunu’nun oyuncularına, takımlarına ve atmosferine hayat veriyor. Dünyanın en büyüleyici atmosferlerinde dramatik anlar yaşatmak için yeni bir yanıt verme düzeyi ve oyuncu kişiliği yaratan yepyeni bir animasyon sistemi olan Real Player Motion teknolojisi ile hareket edin. Ardından, Alex Hunter olarak, Cristiano Ronaldo ve diğer Avrupalı ​​futbol yıldızları da dahil olmak üzere yıldızlarla dolu bir karakter kadrosuyla birlikte küresel bir yolculuğa çıkın.

FIFA 18’i indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. FIFA 18’i indirdikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “FIFA 18.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. FIFA 18 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

FIFA 18 ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile FIFA 18 Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’yi sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 10 – 64 bit **
 • CPU: Intel i3 6300T veya eşdeğeri kıyaslama (5,199) – alternatif olarak Intel i3 4340 (5,226) ve Intel i3 4350 (5,302).
 • AMD eşdeğeri AMD Athlon X4 870K (5,219) – AMD FX-4350 (5,272) ve FX-4330 (5,297) alternatifidir.
 • RAM: 8 GB
 • Sabit disk alanı gerekli: 50.0 GB
 • İşletim sistemi: Windows 10 – 64 bit **

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.