Fictorum Indir (v2.2.12)


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Fictorum Free Download PC oyunu. Fictorum 9 Ağustos 2017’de yayınlandı.

Oyun hakkında

Bir terör saltanatı, asla gerçek bir moloz yığını bırakmak kadar tatmin edici hissetmez. Fictorum, tamamen yok edilebilir yapılar, rastgele bir düğüm tabanlı dünya haritası ve anında büyü şekillendirme ve özelleştirme ile tatmin edici bir sihir sistemi içeren, tekerlere çok ihtiyaç duyulan bir makyaj sağlayan bir aksiyon rol yapma oyunudur. Fictorum’da, çoğu sihir merkezli oyunun aksine, büyücünüz başlangıçtan itibaren gerçek, efsanevi gücü kullanır. Sihir sistemimiz, oyuncuya benzersiz bir kişiselleştirme ve yeniden yapılandırma düzeyi sağlayan dinamik ve sezgisel bir büyü ve işçilik sistemi kullanır. Bir büyüye, her biri farklı bir büyü özelliğini etkileyen en fazla üç rün uygulanabilir. Rünler, oyuncunun mevcut ihtiyaçlarına, ilgi alanlarına veya kaprislerine uyacak şekilde kolayca değiştirilebilir. Düşmanları yerinde dondurmak için buz patlamalarını hızlandırabilir, bir köprüyü çökertmek ve takipçilere engel olmak için bir ateş topu patlamasının yarıçapını genişletebilir veya bir gruptaki birden fazla hedefi vurmak için bir yıldırım saldırısı düzenleyebilirsiniz. Crafting, döküm yapmayı çok daha taktiksel ve tatmin edici hale getirir. Güçlerine tökezleyen ve seviye atlayana kadar düşmanlardan veya tüm alanlardan kaçınan talihsiz bir çiftlik çocuğu olarak başlamak yerine, oyuncular intikam almak için kurulmuş bir büyücü badas rolünü üstlenirler. Ancak zorluklar boldur – sihirbaz, intikam arayışında genişleyen bir imparatorluğu tek başına devirmeli, çok sayıda haydut, engizisyoncu kadrosu ve yozlaşmış iğrenç ordularını yenmelidir. Kahramanın sınırsız sihirli güçlere erişimi vardır, bu da oyunu yükseltilebilir hale gelene kadar oldukça iyi çalışan bir büyüyü spam göndermeye daha az istekli hale getirir. Deneyim, oyuncuya geniş bir özgürlük yelpazesi ve herhangi bir engeli etkili, verimli ve zevkle yok etme yeteneği vererek, büyülü cephaneliğinizi uyarlamakla ilgilidir. Rastgele oluşturulmuş dünya haritası, herhangi bir yapının (büyük binalardan kitap raflarına ve masalardan yalnız bir çatala kadar) yıkılabileceği yerleri gösterir.

Fitorum nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Fictorum indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Fictorum’a Çıkart” ı tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
  4. Fictorum klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Kurgu ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile Fictorum ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 7+ 64 bit
  • İşlemci: Core i5 veya eşdeğeri
  • Hafıza: 8 GB RAM
  • Grafik: GTX 760 veya eşdeğeri
  • Depolamak: 14 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin