Fi Da Puti Samurai Indir (v0.61)


Doğrudan Bağlantıya Önceden Yüklenmiş Fi Da Puti Samurai Ücretsiz İndir PC Oyunu. Fi Da Puti Samurai 30 Haziran 2022'de gösterime girdi

Oyun hakkında

Mutlu olduğun yer neresi? Belki de bir yatak odasıdır. Açık havada sessiz bir yer. Banyo. Ya da belki… PC'niz? Zanardi, karantina döneminde Liza'ya yardımcı olmak için rahat bir kabinde rahatlamak ve ruh için kendinizi başka bir boyuta taşımak için etkileşimli bir deneyim geliştirdi. Ne yazık ki bu uygulama, Zanardi'nin bilgisayarına gitmesine neden olabilecek çok özel bir hata içeriyor. Ve… üzerindeyken, iyi bir nedenle gizlenmiş dosyaları ve şeyleri bulabilir. Garip sırları keşfeden, tavşan kostümlü birliklere, ölen bilgisayar çöplüğüne ve bilgisayarın içindeki diğer derin dijital yaratıklara karşı savaşan Liza olarak vücut buldu. Fi da Puti Samurai'nin oynanışı oldukça basittir. Bu garip bir RPG oyunu değil, aksiyon odaklı bir roguelite. Kazanmak için insanüstü reflekslere ihtiyacınız yok, istemiyorsanız irfan okumanıza da gerek yok. Sadece atlayın, patlatın, patlatın ve eğlenin!

Fi Da Puti Samurai'yi indirme ve yükleme

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Fi Da Puti Samurai indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Fi Da Puti Samurai'ye Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunu yapmak için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak; burada).
  4. Fi Da Puti Samurai klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Fi Da Puti Samurai Ücretsiz İndirme

Doğrudan bağlantı ile Fi Da Puti Samurai ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: pencereler 10
  • İşlemci: çekirdek i5

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin