FGTeeV Goozy Indir

Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş FGTeeV Goozy Free Download PC oyunu. FGTeeV Goozy 7 Eylül 2021’de piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

FGTEEV AİLESİNİ VE DR. JAX’IN EVİNİ KURTARABİLİR MİSİNİZ? FGTeeV ailesini kurtarmaya çalışırken garip teknoloji ve yapışkan sürprizlerle dolu bir evi keşfedin. Dr.’un gizemli evinde maceranıza başlamak için güçlü çok amaçlı aracın kontrolünü elinize alın. Jax’e yardım etmek için. Çok amaçlı alet, evdeki birçok bulmacayı çözmek söz konusu olduğunda nihai silahınızdır. Gözlerini açık tut, çünkü her zaman bir şeyler gizleniyor! Bu nasıl bir sümüksü varlık? Nereden geldi Dr nerede? Jax? Goozy dünyasına girin ve olağanüstü bir maceraya hazırlanın! Öne Çıkanlar:

 • Goozy, FGTeeV ailesini daha önce hiç olmadığı gibi Steam’e getiriyor!
 • Bu ürkütücü saklambaç oyununu oynarken koltuğunuzdan zıplayın.
 • Hayatta kalmak için saklan! Ne kadar uzun süre hayatta kalırsanız, evin tüm sırlarını keşfetme şansınız o kadar artar!
 • Bulmacaları çözmek için çok amaçlı aracı ve hafızanızı kullanın.

FGTeeV Goozy nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. FGTeeV Goozy indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “FGTeeV Goozy’ye Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Burada).
 4. FGTeeV Goozy klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

FGTeeV Goozy Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile FGTeeV Goozy Free Download’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 10/8/7
 • İşlemci: Intel Core i5-2500K 3,3 GHz / AMD FX-8150 3,6 GHz veya eşdeğeri
 • Depolamak: 4 GB RAM
 • Grafik: GeForce GTX 550 Ti / Radeon HD 6790 2GB
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolamak: 2 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin