Fatal Twelve Indir (Incl. DLC)

Doğrudan bağlantıyla önceden yüklenmiş Fatal Twelve Free Download PC oyunu. Fatal Twelve 30 Mart 2018’de yayınlandı

Oyun hakkında

Shishimai Rinka, büyükannesi yerine Lion House adlı küçük bir kafe işleten liseli bir kızdı. Kendi yaşındaki herhangi bir kişi gibi hayatını yaşadı, ama bir gün arkadaşı Hitsuji Naomi ile birlikte trende eve döndüğünde bir patlamaya yakalandı. Arkadaşının hayatını kurtarmak için, patlama başlar başlamaz içgüdüsel olarak onu korur ve bu süreçte hayatını kaybeder. Ancak daha farkına varmadan Aslan Evine dönmüştü, sanki hiçbir şey olmamış gibi arkadaşlarıyla mutlu bir şekilde sohbet ediyordu. Birkaç gün sonra kendini garip bir dünyada buldu. Burada tanrıça olduğunu iddia eden garip bir kız olan Parca ile tanıştı. On iki hafta boyunca on iki kişi tarafından gerçekleştirilen ve ölümlerini geri almak için birbirleriyle rekabet etmelerini sağlayan bir ritüel olan ilahi seçime bir şekilde katıldığı ortaya çıktı. Rinka’yı en çok şaşırtan şey, on iki arasında arkadaşı Mishima Miharu’nun varlığıydı. İlahi seçilimden geçmek için, gerçek dünyadaki isimleri, ölüm nedenleri ve pişmanlıkları hakkında bilgi toplayarak ve sonra onları “seçerek” diğerlerini ortadan kaldırması gerekir. Olayların bu dönüşü, ölümünün ardındaki gerçeği ve kişisel pişmanlıklarını öğrenmesine yol açacaktır. Ayrıca, Miharu’nun kendisi için hayatını bir kenara atmaya istekli olduğu gerçeğiyle ve diğer katılımcıların sonuna kadar ne ölçüde gidecekleri ile yüzleşecekti. Şimdi onu beklediğinden çok daha fazla deneyim bekliyordu, ama her şey söylendiğinde ve yapıldığında kararlılığı onu nereye götürecek …?

Fatal Twelve’ı İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Fatal Twelve indirmeyi bitirdiğinde, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Fatal.Twelve.Incl.DLC.zip” e tıklayın. (Bunu yapmak için alabileceğiniz WinRAR’a ihtiyacınız var Buraya).
 4. Fatal Twelve klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları varsa, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Fatal Twelve ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Fatal Twelve Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, böylece yüklemenize gerek kalmaz. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR !!. Txt dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’yi sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: 32/64-bit Windows 7 / 8.1 / 10
 • İşlemci: 1.8 GHz Pentium 4
 • Hafıza: 2 GB RAM
 • Grafik: 1280 x 720
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Kamp: 6 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.