Fashioning Little Miss Lonesome Indir (Incl. Adult Patch)

Fashioning Little Miss Lonesome Ücretsiz İndirilen PC Oyununu Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Fashioning Little Miss Lonesome 8 Eylül 2017’de yayınlandı

Oyun hakkında

İki yakışıklı genç adam mükemmel kızı ilk model olarak görünce ve kendilerine bir isim yaptığında, parasız kalmaya ve onu parlatmaya kararlılar – ama önce onu evlerinden çıkarmaları gerekiyor! Bu ikisi gerçekten bu kadar sosyal olmayan bir münzevi yıldız olması için ihtiyaç duyduğu makyajı verebilir mi? Yoksa bu sıradışı romantik komedide onu değiştirecek kişi o mu olacak? Ema Tachibana, kötü bir istirahat orospu suratına sahip uzun, kasvetli ve girişken bir kızdır. Her şeyin aleyhine çalıştığı için, asla gerçekten arkadaşları olmadı. Okuldaki herkes ona yaklaşmaktan çok korkuyor. Ancak Ema’nın kendisi bu durumdan oldukça memnun. Aslında, mezuniyete kadar kalan zamanını görünmez olarak geçirmeye istekliydi. Ta ki iki adam hayatlarını alt üst edene kadar! “Bu sensin … Sonunda seni buldum! Şüphesiz, BENİM MUSE’SINIZ! “Miki Hiraizumi – kısa süre önce yurtdışından Japonya’ya döndü, küçüklüğünden beri kıyafet yapmayı çok seviyordu. Büyüleyici, sıradışı kadınları parlatmak için güçlü bir arzusu var. (O da biraz mazoşist.)

Fashioning Little Miss Lonesome’u İndirin ve Yükleyin

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
  3. Fashioning Little Miss Lonesome indirme işlemi tamamlandıktan sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Fashioning.Little.Miss.Lonesome.Incl.Adult.Only.Content.zip’e Çıkart” seçeneğini tıklayın (ihtiyacınız olacak 7-zip ne alabilirsin Buraya).
  4. Fashioning Little Miss Lonesome klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Fashioning Little Miss Lonesome ücretsiz indir

Fashioning Little Miss Lonesome Free Download’u doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR !! .txt dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 7/8 / 8.1 / 10
  • İşlemci: 1,3 GHz veya daha iyisi
  • Hafıza: 1 GB RAM
  • Grafik: Directx 9
  • Depo: 3 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.