Fashion Police Squad Indir (v1.0.9)


Doğrudan bağlantı önceden yüklenmiş Moda Polis Ekibi Bedava İndir PC Oyunu. Moda Polisi Timi 15 Ağustos 2022'de vizyona girdi

Oyun hakkında

Fashion Police Squad, giyim geliştiren silahlar kullanarak moda suçlarına karşı savaştığınız komik bir retro FPS'dir. Muhteşem karakterler, renkli karşılaşmalar ve yoğun defilelerle dolu tek oyunculu bir hikayede Çavuş Des olarak sokakları sandaletli çoraplardan temizleyin!

 • Sarkık pantolonlardan neon ışıklara kadar her tür moda suçuyla yüzleşin
 • Silahlı çorap cüceleri de dahil olmak üzere özel bir silah cephaneliği kullanın
 • Gizemlerini ortaya çıkarmak için Trendopolis'te zıplayın, tırmanın ve sallanın
 • Moda endüstrisindeki en büyük ve en kötü patronlara karşı savaşın
 • Moda suçu dirilişinin gizemini çözün ve tepedeki kötü adamları ortadan kaldırın

Fashion Police Squad nasıl indirilir ve kurulur?

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Fashion Police Squad indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Moda Polis Ekibine Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak burada).
 4. Fashion Police Squad klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Moda Polis Ekibi Ücretsiz İndirme

Doğrudan bağlantı ile Fashion Police Squad'ı ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7 veya üstü
 • İşlemci: 1 GHz
 • Hafıza: 2 GB bellek

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin