Fashion Police Squad Indir (v0.1.49)


Fashion Police Squad Önceden yüklenmiş doğrudan bağlantıda Ücretsiz İndirilen PC Oyunu. Fashion Police Squad 15 Ağustos 2022’de yayınlandı.

Oyun hakkında

Fashion Police Squad, giyim geliştirme silahlarını kullanarak moda suçlarına karşı savaştığınız mizahi bir retro FPS’dir. Muhteşem karakterler, renkli karşılaşmalar ve yoğun podyum gösterileriyle dolu tek oyunculu bir hikayede Çavuş Des olarak sokakları sandaletlerle çoraplardan temizleyin!

 • Sarkık pantolonlardan neon ışıklara kadar her türlü moda suçuyla yüzleşin
 • Silahlı çorap cüceleri de dahil olmak üzere özel bir silah cephaneliği kullanın
 • Gizemlerini ortaya çıkarmak için Trendopolis’te zıplayın, tırmanın ve sallayın
 • Moda endüstrisindeki en büyük ve en kötü patronlara karşı savaşın
 • Moda suçunun yeniden canlanmasının gizemini çözün ve tepedeki kötü adamları ortadan kaldırın

Fashion Police Squad nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Fashion Police Squad indirildikten sonra .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Moda Police Squad’a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Fashion Police Squad klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Moda Polis Kadrosu Ücretsiz İndir

Fashion Police Squad’ı doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7 veya üstü
 • İşlemci: 1GHz
 • Hafıza: 2 GB bellek

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin