Farming Simulator 22 Indir (v1.1.1.0)

Farming Simulator 22 Ücretsiz İndirilen PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Farming Simulator 22, 21 Kasım 2021’de piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Modern bir çiftçi rolünü üstlenin ve çiftliğinizi üç farklı Amerikan ve Avrupa ortamında yaratıcı bir şekilde inşa edin. Farming Simulator 22, tarım, hayvancılık ve ormancılık odaklı çok çeşitli çiftlikler sunuyor – şimdi heyecan verici mevsimsel döngülerle! John Deere, CLAAS, Case IH, New Holland, Fendt, Massey Ferguson, Valtra ve çok daha fazlası gibi 100’den fazla gerçek çiftlik markasına ait 400’den fazla makine ve alet, buğday, mısır, patates ve pamuk gibi mahsulleri ekmek ve hasat etmek için dahil edilmiştir. Yeni makine kategorileri ve ekinler, deneyime yeni oyun mekanikleri ekleyecek. Hatta çiftliğinizi çok oyunculu modda iş birliği içinde çalıştırabilir ve topluluk tarafından oluşturulan çeşitli ücretsiz modifikasyonlarla oyunu genişletebilirsiniz. Farming Simulator 22, her zamankinden daha fazla oyuncu özgürlüğü sunuyor ve başarılı bir çiftçi olmanız için sizi zorluyor – bu yüzden çiftçiliğe başlayın ve güzel zamanların büyümesine izin verin!

Farming Simulator 22 nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Farming Simulator 22 indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Farming Simulator 22’ye Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Burada).
 4. Farming Simulator 22 klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Farming Simulator 22 Ücretsiz İndir

Farming Simulator 22’yi doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 10 Ev (x64)
 • İşlemci: Intel Core i5-3330 veya AMD FX-8320 veya daha iyisi
 • Depolamak: 8 GB RAM
 • Grafik: GeForce GTX 660 veya AMD Radeon R7 265 veya daha iyisi (min. 2 GB VRAM)
 • DirectX: Sürüm 11
 • Ağ: Genişbant internet bağlantısı
 • Depolamak: 35 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: Ses kartı
 • Ek Yorumlar: Bu sistem gereksinimleri, olası tüm sistem yapılandırmalarını kapsayamaz, bu nedenle bazı durumlarda işlevselliği etkileyen sorunlar ortaya çıkabilir.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin