Farm Business Indir


Farm Business Ücretsiz İndirilen PC Oyunu Doğrudan Bağlantıya Önceden Yüklenmiştir. Farm Business 12 Mayıs 2023’te yayınlandı

Oyun hakkında

Farm Business, küçük bir çiftliği başarılı bir işletmeye dönüştürmeniz için size meydan okuyan bir oyundur. Amacınız çiftliği verimli hale getirmek ve köye en iyi ürünleri sağlamaktır. Gün içinde yapmanız gereken aktivitelerde zamanınızı ve enerjinizi yönetin. Mevsimler dört ayda bir değişir. Tüm çalışmanızı kaybetmemeye dikkat edin.

Ana Özellikler:

 • Çok seçenekli mevsimlik ürünler. (İlkbahar yaz sonbahar kış)
 • Çiftlikte iyileştirmeler. (Her mevsim üretim yapmak için barınaklar ve seralar kurun, depolama kapasitenizi artırın, tarla ve seralar için otomatik sulama)
 • Hayvancılık. (inekler, tavuklar, domuzlar)
 • Köylülerle günlük görevler mümkün. (İlerlemenizi destekleyen benzersiz ödüller)

Farm Business’ı indirme ve yükleme

 1. Aşağıdaki İndir düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Farm Business’ın indirilmesi bittiğinde, zip dosyasına sağ tıklayın ve Farm Business’a Çıkart’a tıklayın. (Bunun için alabileceğiniz 7-Zip’e ihtiyacınız olacak. Burada).
 4. Farm Business klasörüne çift tıklayın ve EXE uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL’lerle ilgili hata alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Çiftlik İşletmesi Ücretsiz İndirme

Farm Business’ı doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL’lerle ilgili hatalar alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü aradığınızdan ve DirectX, Vcredist ve diğer programları bu klasöre kurduğunuzdan emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için NASIL OYUNU ÇALIŞTIRIRSINIZ!!.txt dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız, exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce daima virüsten koruma programınızı devre dışı bırakın. Daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın Burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 10, 11
 • İşlemci: 2.0 GHz Intel veya eşdeğeri AMD çift çekirdekli işlemci
 • Depolamak: 4GB RAM
 • Grafik: Nvidia Geforce GTS 450 serisi, AMD Radeon HD 6770 grafik kartı veya daha iyisi (minimum 1 GB VRAM)
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 1 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin