Farlight Commanders Indir (v1.0)

Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş olarak Farlight Commanders Free Download PC oyunu. Farlight Commanders 19 Kasım 2021’de çıktı

Oyun hakkında

Bu galaksideki yaşam, ilk Farlight Explorers’tan bu yana kolay olmadı. Galaksinin çekirdeğinin yakınında zengin bir mineral keşfedildi ve yıllar önce araştırmacıları gönderen şirket gezegenleri kontrol etmek istedi. Yıllarca süren savaştan sonra, şirket galaksinin yarısından fazlasına sahip ve gezegenleri zorbalıkla sömürüyorlar. Galaksinin kenarına itilen konsey, yeni seçimlerden sonra umutsuz bir hareketle eski savaş uzay gemilerini konuşlandırarak bir karşı saldırı hazırlıyor, konsey ateşkes uygulamak istiyor, ancak insanlar savaştan bıkmış ve her gün kamuoyu azalıyor. Oyuncular, uzay gemilerinden birine komuta etmek ve gezegenleri serbest bırakmak için bir araya gelir. En fazla 4 arkadaşlarınızla birlikte çalışın, bir uzay gemisi yönetin ve farklı yerlerde savaşın. Her oyuncunun oyunda benzersiz bir rolü vardır. Komutan, asker, doktor ve teknisyen. Uzay savaşı sırasında uzay gemisinin herhangi bir parçası hasar görebilir, bu nedenle mürettebat üyeleri her şey kaybolmadan önce onu tamir etmelidir. Cantharis, şirkete karşı ilk savaşta kullanılan muhrip sınıfı bir muhriptir. Şu anda modası geçmiş bir uzay gemisi, ancak en iyi dengeye sahip ve inşa etme maliyeti gerçekten düşük.

Farlight Commander Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Farlight Commanders indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Farlight Commanders’a Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). Burada).
 4. Farlight Commanders klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Farlight Komutanları Ücretsiz İndir

Doğrudan bir bağlantıyla ücretsiz Farlight Commanders indirmesini başlatmak için aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve diğer programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7 64bit, Windows 8, Windows 10.
 • İşlemci: Intel i5 3.40 GHz
 • Depolamak: 8 GB RAM
 • Grafik: Nvidia GTx770
 • DirectX: Sürüm 11
 • Ağ: Genişbant internet bağlantısı
 • Depolamak: 10 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin