Farlanders Indir (v1.0.1)


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Farlanders Ücretsiz İndir PC Oyunu. Farlanders 17 Ocak 2023'te serbest bırakıldı

Oyun hakkında

Nostaljik bir görünüme ancak yeni bir oynanışa sahip bu sıra tabanlı strateji oyununda Mars'ta bir koloni kurma sorumluluğunu üstlenin. Kendi kendine yeten bir toplum haline gelmek için gezegeni yaşanabilir hale getirmek, sömürgecileriniz için konut alanları inşa etmek ve kaynak üreten fabrikalar kurmak için özel araçlar kullanın. Su pompaları inşa ederek, verimli topraklarda çiftlikler kurarak, güneşin gücünden yararlanarak ve değerli mineraller çıkararak yerleşimcileriniz için yaşanabilir bir yaşam alanı yaratın. İnşa etmeden önce dikkatlice planladığınızdan emin olun. Her binanın konumu, yerleşimlerine göre ek bonuslar sağlar. Örneğin, dağların yakınına bir rüzgar türbini yerleştirirseniz, güç çıkışı artacaktır. Yüzey alanınız tükenirse veya daha fazla kaynağa ihtiyacınız olursa her zaman aşağıda genişletebilirsiniz. Yeni genişleme alanları ortaya çıkarmak, eserler keşfetmek ve nadir minerallerden yararlanmak için yer altı kazmak için dünyalaştırma araçlarını kullanın. Ne kadar çok kaynak toplarsanız, kolonistleriniz o kadar başarılı olur. Bir terraforming kiti seçmek için bir hareket kullanın ve manzarayı koloninizin avantajına göre şekillendirin. Su kaynağına mı ihtiyacınız var? Bir kanyona bir su damlası taşı yerleştirin ve çevredeki düz arazinin verimli hale gelmesini izleyin. Yeterli kaynak yok? Yeni maden yatakları oluşturun veya mevcut olanları genişletin.

Farlanders nasıl indirilir ve kurulur?

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Farlanders indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Farlanders'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bu, edinebileceğiniz 7-Zip gerektirir. burada).
 4. Farlanders klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Ücretsiz İndirme

Farlanders'ı doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 10 64 bit
 • İşlemci: Intel i5 veya eşdeğeri (Hyper-Threading ile Çift Çekirdek)
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: Intel HD 4400 veya eşdeğeri, çözünürlük 1280×720 veya üstü.
 • Depolamak: 1 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin