Far Cry 6 Indir (v1.5.0 & ALL DLC)


Far Cry 6 Ücretsiz İndirilen PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Far Cry 6, 7 Ekim 2021'de piyasaya sürüldü.

Oyun hakkında

Bir ulusu baskıcı diktatörlerinden kurtarmak için modern bir gerilla devriminin acımasız dünyasına dalın. Zaman içinde donmuş tropik bir cennet olan Yara'ya hoş geldiniz. Far Cry 6, oyuncuları modern bir gerilla devriminin içine çekiyor. Yara diktatörü Anton Castillo, oğlu Diego'nun kanlı ayak izlerini takip ederek milletini eski ihtişamına kavuşturmak için gerekli her yolu kullanmaya kararlıdır. Bir gerilla savaşçısı olun ve Yara'yı özgür bırakın.

Far Cry 6 nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Far Cry 6 indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Far.Cry.6.v1.5.0.Incl.ALL.DLC.zip'e Çıkart” seçeneğini tıklayın (7 -Zip'e ihtiyacınız olacak burada).
 4. Far Cry 6 klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Far cry 6 ücretsiz indir.

Doğrudan bağlantı ile Far Cry 6 ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Yalnızca Windows 10 (20H1 veya daha yenisi) 64 bit
 • İşlemci: AMD Ryzen 3 1200 – 3.1GHz / Intel i5-4460 – 3.2GHz
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: AMD RX 460 (4GB) / Nvidia GTX 960 (4GB)
 • DirectX: sürüm 12
 • Depolamak: 83 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin