Fantastic Four Indir


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Fantastic Four Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu. Fantastik Dörtlü 27 Haziran 2005’te yayınlandı.

Oyun hakkında

Bu oyun, 2005 yapımı “Fantastic 4” filminin lisans sahibidir. Birçok lisanslı oyunun aksine, bu Onimusha veya Devil May Cry serisi tarzı üçüncü şahıs aksiyon oyunu, olay örgüsünün temelini gerçek filmden alır ve daha sonra cömertçe değiştirir. oyun geliştirmek.

Fantastic Four nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Fantastik Dörtlü indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Fantastic.Four.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Fantastic Four klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Fantastik Dörtlü Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Fantastic 4 ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows Vista veya üstü
 • İşlemci: 2GHz
 • Hatırlatma: 2 GB bellek
 • Grafik: 256 MB video belleği, gölgelendirici modeli 3.0+
 • DirectX: 10. Sayı
 • Kamp: 500 MB kullanılabilir disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin