Facility Indir

Tesis Ücretsiz İndirme PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Tesis 15 Kasım 2021’de serbest bırakıldı

Oyun hakkında

Tesis, tek oyunculu bir bulmaca korku oyunudur. Oyuncu, ölüme meydan okuma deneyiminden kaçmak için tesiste yollarını bulmak için karanlıkta bulmacaları çözecek. Yol boyunca, oyuncular canlı kaçmak için kaçınmaları gereken 3 canavarla karşılaşacaklar. Her canavarın kendine has özellikleri ve oyuncuyu avlama ve öldürme şekli vardır. Oyuncu, attıkları her adımdan sonra 001, 002 ve 003 ile kapıları ve odaları açarak tesisin labirentinde gezinmeye zorlanır.

Tesisi indirin ve kurun

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Tesis indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Tesise Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). Burada).
 4. Tesisler klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Kurulum Ücretsiz indir

Tesis Ücretsiz İndirme işlemini doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 veya daha yenisi
 • İşlemci: Dört çekirdekli Intel veya AMD, 2,5 GHz veya daha hızlı
 • Depolamak: 8 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce 960 GTX
 • Depolamak: 2 GB kullanılabilir alan
 • Ek Yorumlar: Muhtemelen çoğu modern bilgisayarda çalışabilir

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin