F1 2020 Indir (v1.18)

Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş F1 2020 Ücretsiz İndir PC oyunu. F1 2020, 9 Temmuz 2020’de piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

F1® 2020, oyuncuları dünyanın en iyi sürücülerine karşı yarışırken sürücü koltuğuna sıkıca oturtan, bugüne kadarki en kapsamlı F1® oyunudur. Oyuncular ilk kez bir sürücü oluşturarak, ardından bir sponsor, motor tedarikçisi seçerek, bir takım arkadaşı kiralayarak ve gridde onbirinci takım olarak rekabet ederek kendi F1® takımlarını oluşturabilirler. Tesisler inşa edin, ekibi zamanla geliştirin ve zirveye çıkın.

o Daha heyecan verici, çok sezonlu bir kariyer için F2 ™ Şampiyonası tanıtım seçenekleri ve sezon uzunlukları ile 10 yıllık kariyer modunuzu özelleştirin.
o Bölünmüş ekran yarışının eklenmesi, yeni direksiyon yardımı ve daha erişilebilir bir yarış deneyimi ile beceri seviyeniz ne olursa olsun arkadaşlarınızla oyunun tadını çıkarabilirsiniz.
o F1® 2020, iki yeni yarış da dahil olmak üzere tüm resmi takımları, sürücüleri ve 22 pisti içeriyor: Hanoi Circuit ve Circuit Zandvoort
o 2020 final takım araçlarını (varsa) ve 2020 F2 ™ sezonu içeriğini indirmek için çevrimiçi bağlantı gerektirir.

• FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP™ 2020’NİN RESMİ VİDEO OYUNU

o YENİ MYTEAM MODU – Oyuncuların artık kendi F1® takımlarını oluşturabilecekleri sürükleyici bir sürüş oyunu.
* Bir sürücü oluşturun, ardından bir sponsor, bir motor tedarikçisi seçin, bir takım arkadaşı kiralayın ve griddeki 11. takım olun.
* Tesisler kurun ve ekibi zamanla geliştirin ve zirveye çıkın.
o YENİ – İki yeni yarış: Hanoi Circuit ve Circuit Zandvoort. YENİ – Bölünmüş Ekran Yarışı.
o YENİ – Daha rahat yarışlar için gündelik yarış seçenekleri.
o YENİ – Daha kısa sezon uzunluğu seçenekleri: 10, 16 veya tam 22 yarış seçeneği.
o Formula 1 Dünya Şampiyonası 2020 ™’nin tüm resmi takımları, sürücüleri ve pistleri.
o Tanınan 10 yıllık kariyer modu.
o F1® için nihai antrenman alanı olan Formula 2 ™, şimdi yarım veya tam sezon için yeni seçenekler ve 2019 ve 2020 * sezonlarının içerikleri ile birlikte dahil edilmiştir.
o 1988-2010 arası x16 klasik F1® arabaları.
o Esports – Çevrimiçi elemeler, son dakika haberleri ve hatta yeni F1® Esports Challenger ve Pro Series yarışları için oyun içi alan.
o Daha fazla yarış seçeneği: deneme süresi, Grand Prix ™ modu, şampiyonalar ve depolanabilir otomatik vurgularla şöhretinizi yaşayın.
o Çok oyunculu modda çevrimiçi yarışın: puanlı ve puansız yarışlar, ligler, özelleştirilebilir görünümler ve haftalık etkinlikler.

F1 2020’yi indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. F1 2020 indirme işlemi tamamlandıktan sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “F1 2020’ye Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Burada).
 4. F1 2020 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

F1 2020 Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile F1 2020 ücretsiz indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.


Torrent

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: 64 bit Windows 10
 • İşlemci: Intel Core i3 2130 / AMD FX 4300
 • Depolamak: 8 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GT 640 / AMD HD 7750 (DirectX11 grafik kartı)
 • Depolamak: 80 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: DirectX uyumlu
 • Ek Yorumlar: Çift katmanlı uyumlu DVD-ROM sürücüsü

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin