F1 2017 Indir

F1 2017 Ücretsiz İndirilen PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. F1 2017, 24 Ağustos 2017’de piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

2017 Dünya Şampiyonasını kazanın, tüm zamanların en hızlı F1 arabalarında tüm rekorları kırın ve son 30 yılın en efsanevi F1 arabalarından bazılarıyla yarışın. Daha da derin bir on yıllık kariyer, yeni “Şampiyonluklar” modunda daha çeşitli oynanış ve hem çevrimiçi hem de çevrimdışı bir dizi başka yeni özellik ile F1 2017, şimdiye kadarki en eksiksiz ve heyecan verici F1 video oyunudur. F1 2017, oyunculara yalnızca F1’in pistteki heyecanına değil, aynı zamanda onunla birlikte gelen pist dışı anlaşmalara ve araç geliştirmesine de eşi görülmemiş bir erişim sağlıyor. Beğenilen kariyer modu, sürücünün becerilerini geliştirmesine yardımcı olacak ek uygulama programları, otomobilin gelişimi üzerinde daha fazla derinlik ve kontrol sağlamak için genişletilmiş bir araştırma ve geliştirme ağacı ve sürüş boyunca motorları ve şanzımanları yükseltme becerisini içerecek şekilde güncellendi. Sezonu yönetmek için oyun oyunu. Etkileşim için bazı çarpıcı yeni konumlar ve çekici karakterlerle birlikte, bu iyileştirmelerin tümü, F1 dünyasında şimdiye kadarki en sürükleyici deneyimi sunmak için bir araya geliyor.

MÜKEMMEL OLARAK GENİŞLETİLMİŞ KARİYER

 • Genişletilmiş kariyer modu, oyuncuların becerilerini geliştirirken ve arabalarını birden fazla sezonda geliştirirken tarih yazmalarına olanak tanır. Oyuncunun performansı artırmak, arabayı güvenilir tutmak ve grid cezalarından kaçınmak için kaynakları dengelemesi gereken yeni araba yönetimi özelliklerini hiç olmadığı kadar derinlemesine araştırın.
 • Her biri modern bir F1 motorunu oluşturan altı temel bileşeni yönetin ve pit stop süreleri, Ar-Ge hızı ve yeni parçaların güvenilirliği gibi ekip becerilerini geliştirmek için çalışın.
 • Ayrıca kaynak puanlarında uzmanlaşmak ve kazanmak için yeni uygulama programları, Yakıt Yönetimi ve Yarış Temposu ve çarpıcı yeni ve güncellenmiş kariyer yerleri, pist dışı müzakerelere sürükleyici bir zemin sağlıyor. Klasik arabalar, yeni “Davetiye Etkinlikleri”nde onları sürmeye davet edileceğiniz için, gelişmiş kariyer modunda da merkezde yer alıyor.
 • Yeni oyundaki diğer kariyer modu iyileştirmeleri arasında ilk kez kadın sürücü avatarlarının eklenmesi, topluluk yarışmasını kazananlardan yeni kask tasarımları, sezon boyunca araç numarasını ve kask tasarımını değiştirme yeteneği ve çok istenen atama seçeneği yer alıyor. Sürücüler Şampiyonası’nı kazanırsanız, kariyer otomobiliniz için prestijli bir numara 1 numara.

F1 2017 nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. F1 2017 indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “F1 2017’ye Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. F1 2017 klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

F1 2017 Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile F1 2017 ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.


akım

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10’un 64 bit sürümleri
 • İşlemci: Intel Core i3 530 veya AMD FX 4100
 • Hatırlatma: 8 GB RAM
 • Grafik: Nvidia GTX 460 veya AMD HD 5870
 • DirectX: sürüm 11
 • Ağ: genişbant internet bağlantısı
 • Kamp: 40 GB kullanılabilir depolama alanı
 • ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı
 • Ek Yorumlar: Desteklenen Grafik Kartları: AMD HD5870 veya üstü, HD6870 veya üstü, HD7790 veya üstü, R7 260 veya üstü, R9 260 veya üstü Nvidia GTX460 veya üstü, GTX560 veya üstü, GTX650Ti veya üstü, GTX750 veya üstü, GTX950 veya üstü

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin