Eye of D’akess Indir


Eye of D'akess Ücretsiz İndir PC Oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Eye of D'akess 16 Aralık 2022'de gösterime girdi

Oyun hakkında

Gizemli bir hazine haritası edindikten sonra Ricki Alena ve Edmund Willis, hazine ve macera vaat eden beklenmedik bir ortaklık kurar. Yolculuk onları Edmund'un memleketinden sınırlarının ötesindeki evcilleştirilmemiş vahşi doğaya götürürken, uzun zamandır unutulmuş eski sırlar yeniden ortaya çıkacak. Ruins of D'akess'in derinliklerinde… Eye of D'akess, oyuncunun bağımsız bir hikayeyi birkaç saat içinde tamamlamasına odaklanan küçük bir “kısa öykü” RPG'sidir. Bu 2B RPG'de Ricki ve Edmund olarak oynayın ve oyunun farklı alanlarında dolaşırken onları 1. seviyeden maksimum 20. seviyeye çıkarın.

Eye of D'akess nasıl indirilir ve kurulur?

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Eye of D'akess'in indirilmesi bittiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Eye of D'akess'e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak; Burada).
 4. Eye of D'akess klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Eye of D'akess Ücretsiz İndirme

Doğrudan bağlantı ile Eye of D'akess'i ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın Burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Microsoft® Windows® 8.1/10 (32bit/64bit)
 • İşlemci: Intel Core i3-4340 veya daha iyisi
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: Uyumlu OpenGL / VRAM 1GB veya daha iyisi
 • Depolamak: 710 MB kullanılabilir disk alanı
 • Ek Yorumlar: 1280×768 veya daha iyi ekran

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin