Evochron Legacy SE Indir


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Evochron Legacy SE Free Download PC Oyunu. Evochron Legacy SE, 18 Ocak 2016’da piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Evochron Legacy SE, pilotlu uzay aracı yönetimi ile savaş, ticaret, keşif ve hayatta kalma oyunlarına odaklanan gelişmiş bir serbest biçimli uzay uçuşu simülasyonudur. Sivil bir paralı asker olarak insan grupları arasında devam eden geniş çaplı çatışmalara katılın ya da yoğun savaş ve güçlü askeri teçhizata erişim için belirlenmiş savaş bölgelerinde bir uzaylı tehdidiyle karşı karşıya kalın. Veya daha barışçıl faaliyetlere odaklanın. Satın alma, ticaret, casusluk, yarış, eskortluk, kurtarma, teslim etme, imdat çağrılarını yanıtlama, madencilik, keşif, asteroitleri temizleme, mürettebat kiralama, istasyonlar inşa etme ve geminizi onlar için tasarlama gibi çeşitli hedef ve seçenekler arasından seçim yapın ve istenen rolü oynayın. Evochron Legacy SE, yerden tasarruf sağlayan noktadan noktaya atlama motorlarıyla uzun mesafeli yolculuk sunar ve zaman verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için birçok varış noktasına hızlı erişilebilir yerel geçiş noktalarında sunar. Oyuna yönelik bu “noktaya ulaşma” yaklaşımı, minimum menü seviyeleriyle seçenekleri doğrudan kokpitten kontrol ettiğiniz ve seçtiğiniz menülere ve gemi sistemlerine kadar uzanır. Oyuncu kontrollü savaş ve gezegensel inişler de dahil olmak üzere neredeyse her zaman uzayda geminizin kontrolü sizdedir. Nereye uçacağınızı seçerek ve sabit ücretli sözleşmeleri kabul ederek veya yapmak istediğiniz şeyi kendi şartlarınızda yapmak için kendi hedeflerinizi belirleyerek zorlukların, zorlukların ve risklerin üstesinden gelin.

Evochron Legacy SE nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Evochron Legacy SE indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Evochron Legacy SE’ye Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Evochron Legacy SE klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Evochron Legacy SE Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Evochron Legacy SE ücretsiz indirmesini başlatmak için aşağıdaki İndir düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows10 64 bit
 • İşlemci: 2.2GHz AMD/Intel
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: 2GB OpenGL Uyumlu*
 • Depolamak: 2 GB kullanılabilir depolama alanı
 • ses kartı: Windows uyumlu
 • Ek Yorumlar: * Yalnızca özel video depolama alanı, paylaşılan depolama desteklenmez.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin