Evil Nun: The Broken Mask Indir


Evil Nun: The Broken Mask Ücretsiz İndir PC Oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Evil Nun: The Broken Mask 31 Ekim 2022'de gösterime girdi

Oyun hakkında

Arkadaş edinmek ve yazı geçirmek için ideal bir yer olmayı vaat eden dini bir yaz kampına katılmak üzere seçildiler. Bu yere varır varmaz bunun bir aldatmaca olduğunu anlıyorsunuz. Kötü bir rahibe tarafından korunan harap bir okulda kilitli kaldınız. Evil Nun: The Broken Mask, çocukları devasa çekiciyle cezalandıran Rahibe Madeline'den kaçmanız gereken bir korku oyunudur. Her ne pahasına olursa olsun okuldan kaçmalısın, ancak bu arada kapana kısılmış tek çocuğun sen olmadığını keşfedeceksin. Oyunu tamamlamak ve bu kabusu sonsuza dek bitirmek için her türlü bulmacayı ve gizemi çözmelisiniz. Mobil cihazlar için en popüler korku oyunlarından biri, daha önce hiç olmadığı gibi bir korku macerası yaşamanıza izin verecek yeni bulmacalar, sahneler ve grafiklerle tamamen yeniden tasarlanan Steam'e geliyor. Kötü rahibeden saklanarak gizlice oynayın veya onunla yüzleşmeye cesaret edin ve sakız topları atarak ve her türlü bubi tuzağını etkinleştirerek okulda bir kovalamaca başlatın. Her oyun farklı olacak. Rahibenin yapay zekası, okulun her köşesine ulaşarak sizi şaşırtacak.

Evil Nun: The Broken Mask Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Evil Nun: The Broken Mask'in indirilmesi bittiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Evil Nun: The Broken Mask” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, buradan burada).
 4. Evil Nun: The Broken Mask klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Evil Nun: The Broken Mask Bedava İndir

Evil Nun: The Broken Mask'i doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 64 bit, Windows 8.1, Windows 10
 • İşlemci: Intel Core i3-2100 / AMD® FX-6300
 • Hafıza: 2 GB bellek
 • Grafik: NVIDIA® GeForce GTX 750 Ti / ATI Radeon HD 7950
 • Depolamak: 5 GB kullanılabilir depolama alanı
 • Ek Yorumlar: Denetleyici Desteği: Windows® için Microsoft Xbox ® Denetleyici (veya eşdeğeri) önerilir

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin