Everything Is For Humanity Indir


Her şey doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş Mankind Free Download PC Oyunu içindir. Her Şey İnsanlık İçin 24 Haziran 2022’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Everything Is For Humanity, bir keşif ve kaçış temalı psikolojik korku ve korku oyunudur. Oyun hikayeye odaklanıyor ve oyuncu oyunun lineer akışında zorlu görevlerle karşılaşıyor. Oyun 2020’lerde devasa bir bilimsel tesiste geçiyor. Tesisin yer üstü kısmı buzdağının sadece görünen kısmı. Oyuncular, Ground adlı devasa yeraltı bölümünü keşfedecekler. Ayrıca oyuncular Öklidyen olmayan alanlarda dolaşacaklar ve doğaüstü olaylara tanık olacaklar. En önemlisi, oyuncular tüm bunlarda asla yalnız olmayacaklar. Bilimsel araştırmaların bir kısmı, Dr. Jeffery Phill bir bilim kurumu kurdu. Bu çalışmalar sonucunda “sentetik beyinler” ve “insan bedenleri” yaratmayı başaran organizasyon, şimdi de bu yapıları desteklemek için SynOS adında bir yapay zeka geliştirmeye başladı. Proje kısa sürede birçok tanınmış girişimciden ve devletten destek aldı. Oyunda bir yazılım geliştirme ekibinin liderisiniz. Yanlış ellere geçen ve üstün bir insan ırkı yaratmayı hedefleyen sentetik bir ürünü keşfedecek ve tüyler ürpertici gerçekleri öğreneceksiniz. kaçacak mısın Ya da durdurmaya çalışmak?

Everything Is For Humanity nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Everything Is For Humanity indirildikten sonra .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Everything Is For Humanity” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Everything Is For Humanity klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Her şey insanlık için ücretsiz indir

Her Şey İnsanlık İçindir, doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: pencereler 10
 • İşlemci: Intel Core I3
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GTX 750 / AMD Radeon 460
 • Ağ: genişbant internet bağlantısı
 • Depolamak: 10 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin