Ever Forward Indir (Incl. DLC)

Doğrudan bağlantıyla önceden yüklenmiş Ever Forward Free Download PC oyunu. Ever Forward 13 Ağustos 2020’de yayınlandı

Oyun hakkında

Ever Forward bir macera bulmaca oyunudur – Maya’nın hikayesidir. Maya, gerçeklik ve hayal gücü arasındaki tuhaf bir dünyada kaybolur. Anılarını çözmesi ve dünyanın gizemlerini çözmek için korkularıyla yüzleşmesi gereken keşif yolculuğundaki çaresizliğiyle yüzleşmek için yalnızdır. Oyuncuların birden fazla bulmacayı çözmek için gözlem becerilerini ve zekalarını kullanmaları ve Maya’nın geçmişinin gizemini ve gömdüğü karanlık sırları bir araya getirmeleri gerekecek.

Ever Forward’ı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Ever Forward indirmeyi tamamladıktan sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Ever.Forward.Incl.DLC.zip’e Çıkart” seçeneğini tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Ever Forward klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Ever Forward ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Ever Forward Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: 10 kazanın
 • İşlemci: Intel Core i3-2100 | AMD FX-6300
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: Nvidia GeForce GTX760 | AMD Radeon 7950
 • DirectX: Sürüm 11
 • Kamp: 4 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: DirectX 11 uyumlu

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.