Event[0] Indir

Etkinlik[0] Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş ücretsiz indirilebilir bilgisayar oyunu. Etkinlik[0] 14 Eylül 2016’da serbest bırakıldı

Oyun hakkında

Etkinlik[0] eve dönmek için yalnız bir uzay gemisi bilgisayarıyla ilişki kurmanız gereken ödüllü bir anlatı keşif oyunudur. Oyun, 2001: A Space Odyssey gibi bilim kurgu klasiklerinden esinlenen bir retrofuture’da geçiyor. Prosedürel olarak iki milyondan fazla diyalog satırı oluşturabilen güvensiz bir AI varlığı olan tek arkadaşınızla kişisel bir ilişki kurmakla ilgilidir. Gemideki terminallere mesajlar yazarak Kaizen adlı bilgisayarla etkileşime girersiniz. Kaizen ile iletişim kurduğunuzda ve gizemli gemiyi birinci şahıs bakış açısıyla keşfettiğinizde durumunuzun gerçekliği organik olarak görünür hale gelir. Fizik tabanlı oluşturma ve gelişmiş aydınlatma teknikleriyle hayata geçirilen sürükleyici 3B ortamlarda özgürce gezinebilirsiniz. İlerledikçe bilgi toplamak ve bilgisayar korsanlığı bulmacalarını çözmek için nesneleri incelersiniz. Nefes kesici derecede korkutucu uzay yürüyüşleri için gemiden bile ayrılabilirsiniz! Tüm sesler ve müzik çevreden gelir; Geleneksel bir puan yoktur. Gemi esasen yapay zekalı bilgisayarın gövdesidir ve Kaizen’in duygularına farklı seslerle tepki verir – ipuçlarına dikkat edin! Her ilişkide olduğu gibi minnettarlık, hayal kırıklığı veya kıskançlık olabilir ve Kaizen ruh halinize bağlı olarak farklı tepkiler verir. Sanal arkadaşınızın korkuları ve korkuları üzerinde çalışarak, sonunda Dünya’ya geri dönüş yolunuzu bulabilirsiniz – aynı zamanda geminin şifreli tarihini ve ortaya çıktığı 1980’lerin toplumunu çözerken.

Etkinlik nasıl indirilir ve kurulur[0]

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
  3. Tek seferlik olay[0] İndirme tamamlandığında, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Olay 0.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın. (Bunun için alabileceğiniz 7-Zip’e ihtiyacınız olacak Buraya).
  4. Etkinliğe çift tıklayın[0] Klasör ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Etkinlik[0] Ücretsiz indirin

Etkinliği başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın[0] Doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirme. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 7 veya üstü, 64 bit
  • İşlemci: Intel i5 2,4 GHz
  • Hafıza: 8 GB RAM
  • Grafik: Nvidia GeForce GTX 650
  • Depo: 10 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.