Euro Truck Simulator 2 Indir (v1.39.2.4s & ALL DLC’s)


Euro Truck Simulator 2 Direct Link'te Önceden Yüklenmiş Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu Euro Truck Simulator 2, 12 Ekim 2012'de yayınlandı

Oyun hakkında

Etkileyici mesafelerde önemli yükler taşıyan bir kamyoncu olan Yolun Kralı olarak Avrupa'yı dolaşın! İngiltere, Belçika, Almanya, İtalya, Hollanda, Polonya ve diğer birçok ülkeden keşfedilecek düzinelerce şehirle, dayanıklılığınız, beceriniz ve hızınız sınırlarına ulaşacak. Seçkin bir kamyon gücünün parçası olmak için gerekenlere sahip olduğunuzda, direksiyona geçin ve bunu kanıtlayın! 60'tan fazla Avrupa şehrinde çok çeşitli kargoları taşıyın ve kendi kamyon filonuzu oluşturun, garajlar satın alın, şoför kiralayın ve maksimum kar için işinizi yönetin.

Euro Truck Simulator 2'yi indirin ve yükleyin

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
  3. Euro Truck Simulator 2'yi indirdikten sonra, ZIP dosyasına sağ tıklayın ve “Euro.Truck.Simulator.2.v1.39.2.4s.zip'e Çıkar” seçeneğine tıklayın (almak için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak Buraya).
  4. Euro Truck Simulator 2 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Euro Truck Simulator 2 ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Euro Truck Simulator 2 Free Download'u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR'a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe'ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Çift çekirdekli CPU 2,4 GHz
  • Hafıza: 4 GB RAM
  • Grafik: GeForce GTS 450 sınıfı (Intel HD 4000)
  • Hard disk: 3 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?

Bunları da beğenebilirsin