Eternity: The Last Unicorn Indir (v1.02)


Eternity: The Last Unicorn Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Eternity: The Last Unicorn 5 Mart 2019'da vizyona girdi.

Oyun hakkında

Eternity: The Last Unicorn, oyunculara nostaljik bir his veren klasik oyun mekaniğine sahip, İskandinav mitolojisinden hikayelerden ilham alan tam özellikli bir aksiyon rol yapma oyunudur. Aurehen, son tek boynuzlu atı serbest bırakma arayışında olan genç bir safkan elftir. Bu yaratık cadılar tarafından tuzağa düşürüldü ve lanetlendi. Büyüleyici mekanlarda seyahat edin, fantastik karakterlerle tanışın ve elflerin ölümsüzlüğü için savaşın. Sonsuzluğu kovala! Bir lanetin harap ettiği bir ülkede, genç elf Aurehen, son tek boynuzlu atı kurtarması ve Alfheim'ın egemenliğine barışı geri getirmesi için çağrılır. Kadim parşömenlere göre, yalnızca Aurehen tek boynuzlu ata dokunabilir ve onu ve elfleri bu kötü lanetten kurtarabilir. Kayıp birliklerini arayan bir Viking olan Bior'un desteğiyle Aurehen, İskandinav folklorundan ilham alan bir evren ve kültür olan Vanaheim'ın uçsuz bucaksız ve güzel diyarını keşfedecek. Arkadaşlarla tanışın ve kaderinizi mühürlemek için kötü canavarları alt edin… Sonsuzluğu talep etme zamanı geldi.

Eternity: The Last Unicorn nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Eternity: The Last Unicorn indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Eternity: The Last Unicorn” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Eternity: The Last Unicorn klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Eternity: Son Unicorn Ücretsiz İndir

Eternity: The Last Unicorn'u doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Microsoft Windows® 7
 • İşlemci: Intel(R) Core(TM)2 Dörtlü 2.7GHz, AMD Phenom(TM)II X4 3GHz
 • Hatırlatma: 4 GB RAM
 • Grafik: GeForce 660 GTX+ veya AMD Radeon HD 7870+
 • DirectX: 10. Sayı
 • Kamp: 14 GB kullanılabilir depolama alanı
 • ses kartı: DirectX® 9.0c uyumlu 16 bit ses kartı
 • Ek Yorumlar: Ek olarak: Windows® için Microsoft Xbox 360® Denetleyici (veya eşdeğeri) şiddetle tavsiye edilir

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin