Estranged: The Departure Indir (v1.5.4.5)

Estranged: The Departure Free Download PC oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Alienated: The Departure 22 Mayıs 2020’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Estranged: The Departure, şiddetli bir fırtına sırasında gizemli bir adada mahsur kalan bir balıkçının hikayesini anlatıyor. Gizemli Arque Corporation’ı ortaya çıkarırken ve onun tehlikeli ve gelişigüzel operasyonlarını derinlemesine incelerken adanın neler sunabileceğini deneyimleyin.

 • Eşsiz birinci şahıs macerasını yaşayın
 • Kendinizi zengin anlatıya ve benzersiz karakterlere bırakın
 • Çevre hikayelerini anlatmak için nesneler, bilgisayarlar ve ses günlükleriyle etkileşim kurun
 • Tanıdık nişancı savaşında kendinizi silahlar ve yakın dövüş silahlarıyla koruyun

Estranged: The Departure’ı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Bir kez Estranged: The Departure indirildi, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Estranged: The Departure” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Buraya).
 4. Estranged: The Departure klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Estranged: The Departure Ücretsiz indir

Estranged: The Departure Free Download’ı doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca exe’ye sağ tıkladığınızdan emin olun ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçin. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 64 bit ve üstü, tamamen güncellendi
 • İşlemci: Dört çekirdekli Intel veya AMD, 2,5 GHz
 • Hafıza: 3 GB RAM
 • Grafik: GeForce GTX 470 ve üstü veya Radeon 6870 HD ve üstü
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 10 GB kullanılabilir alan
 • Ek Yorumlar: Act I’den daha yeni donanım gerektirir.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin