Escape The Backrooms Indir


Escape The Backrooms Ücretsiz İndirilen PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Escape The Backrooms, 11 Ağustos 2022’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Popüler creepypasta ilmine dayanan ürkütücü tanıdık arka oda seviyelerinin görünüşte sonsuz genişliğini keşfedin. Her seviye, yol boyunca tehlikeden kaçmak için farklı yollar sunar. Gerçekçi grafikler, minimal kullanıcı arayüzleri ve ıssız bir ortam, sürükleyici bir deneyim sunar. En fazla 4 oyuncudan oluşan bir ekiple arka odaları keşfedin. Dikkatli olun, takım arkadaşlarınız haritanın diğer alanlarına giremeyebilir ve ekibinizin her bir üyesi kaçmak için çıkışı canlı bulması gerekir. Geride gezgin bırakılmaz. Yakınlık sesli sohbeti kullanarak takım arkadaşlarınızla iletişim kurun. Arka odaların dağınık genişliklerinde kaybolmak kolay olduğu için ekibinizden çok uzaklaşmamaya dikkat edin. Varlıklar da sizi duyabilir, bu nedenle tehlike seziyorsanız sakin olun. Daha fazlasını ekleyen düzenli içerik güncellemeleri ile arka oda hikayelerine dayalı 8 benzersiz seviyeyi geçin. Her seviye, yol boyunca farklı tehlikelerle kaçmanın farklı bir yolunu sunar. “Dikkatli olmazsanız ve gerçeklikten yanlış yerlere uçmazsanız, eski, nemli halıların kokusundan, tek renkli sarının çılgınlığından, sonsuz arka plan gürültüsünden başka hiçbir şeyin olmadığı arka odalarda kalırsınız. maksimum uğultuda neon ışıklar ve tuzağa düşürülecek yaklaşık altı yüz milyon mil karelik keyfi olarak bölünmüş boş alan. Tanrı sizi korusun, etrafta dolaşan bir şey duyarsanız, çünkü sizi duydu.

Escape The Backrooms nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Escape The Backrooms indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Arka Odalardan Kaçmak için Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Escape The Backrooms klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Arka odalardan kaçış ücretsiz indir.

Doğrudan bağlantı ile Escape The Backrooms ücretsiz indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 8/10/11 – 64 bit
 • İşlemci: Intel Core i3
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: Nvidia GeForce GTX650
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 6 GB kullanılabilir depolama alanı
 • ses kartı: Hiç
 • Ek Yorumlar: Gereksinimler gelecekteki güncellemelerde değişebilir.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?