Escape The Ayuwoki Indir

Ayuwoki’den Kaçış Doğrudan Bağlantıda Önceden Yüklenmiş Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunudur. Escape The Ayuwoki 26 Kasım 2019’da yayınlandı

Oyun hakkında

Yanlış ritüel. Bir dizi adam kaçırma. Bir takıntı. Çok garip bir odada uyanırsın. Şimdi tek bildiğiniz, bir an önce ayrılmanız gerektiğidir, ama karanlıkta bir şeyler gizleniyor. Bu unutulmaz korku deneyiminde hayatta kalmaya çalışın. Sadece sakin ol ve her şey yoluna girecek. “Ayuwoki’den Kaçış”, internette zaten mevcut olan ücretsiz prototipimizden esinlenen bir hayatta kalma korku oyunudur. Bu oyun korkutucu erişte / mem “Ayuwoki” nin yeni ve canlandırıcı bir deneyimidir. Bu versiyonda oyunun ana hikayesi etrafında daha özgün ve gerçeküstü bir atmosfer yaratmaya çalıştık, bu da şirketin gelecek için düşündüğü yeni korku evrenine katkıda bulunuyor. Ana amacınız bulmacaları çözerek ve bu perili yerden çıkmanıza yardımcı olacak öğeleri bularak konaktan kaçmaktır. “Ayuwoki’den Kaçış” da kendinizi korkunç, gerçeküstü ve kanlı bir deneyime hazırlayın.

Escape The Ayuwoki’yi İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Ayuwoki’den Kaçış indirmeyi bitirdiğinde, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Escape to Escape.the.Ayuwoki.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın (WinRAR’a ihtiyacınız olacak, Buraya).
 4. Escape The Ayuwoki klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları varsa, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Escape The Ayuwoki ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile Escape The Ayuwoki Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, böylece yüklemenize gerek kalmaz. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve diğer programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR !! .txt dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7 x64
 • İşlemci: Core i5
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: GTX 970
 • Kamp: 10 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.