Escape Simulator Indir (v1.0.18257r)


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Escape Simulator Free Download PC oyunu. Escape Simulator 19 Ekim 2021'de piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Escape Simulator, tek başınıza veya çevrimiçi bir kooperatifte oynayabileceğiniz bir birinci şahıs bilinmez oyunudur. Artan sayıda etkileşimli kaçış odasını keşfedin. Mobilyaları taşıyın, her şeyi toplayın ve inceleyin, tencereleri kırın ve kilitleri kırın! Seviye düzenleyici aracılığıyla topluluk tarafından oluşturulan odaları destekler. Etkileşimli bulmacalar: Gerçek kaçış odası operatörleri tarafından tasarlanan bulmacalarla dolu 15 odaya göz atın. Duvara çivilenmemiş bir şey varsa, onu alabilirsin. Online co-op: Tüm odalar online co-op'ta oynanabilir. Karakterinizi özelleştirin ve birlikte bulmacaları çözmek için arkadaşlarınızla takım kurun. Birden fazla kafa birden daha iyidir! Her Şeyi Araştırın: Kitap okuyun, antik eserleri inceleyin ve bulmacaların ipuçlarını bulun. Bir nota çapraz referansa mı ihtiyacınız var? Sorun değil – sadece ekrana sabitleyin. Topluluk Yapımı Odalar: Oyun, kendi kaçış odalarınızı ve bulmacalarınızı tasarlayabileceğiniz bir oda düzenleyici içerir. Atölye entegrasyonu, topluluğun yarattığı harika şeyleri oynamanıza izin verir.

Escape Simulator'ı indirin ve yükleyin

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Escape Simulator indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Escape Simulator'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip'i gerektirir). Burada).
  4. Escape Simulator klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Kaçış Simülatörü Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile ücretsiz Escape Simulator indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe'ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 7 (SP1 +)
  • İşlemci: SSE2 komut seti desteğine sahip X64 mimarisi
  • Depolamak: 2 GB RAM
  • Grafik: DX10 özellikli GPU
  • Depolamak: 2 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin