Escape From School : F.E.L.I.K Indir


Escape From School: FELIK Free Download PC Game doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Okuldan Kaçış: FELİK 6 Ocak 2023'te vizyona girdi.

Oyun hakkında

Geceleri Çernobil'de okulda kilitli kaldılar. Sadece reaktörü havaya uçurarak çıkabilirsiniz, ancak reaktör kontrol paneline erişmek için zırhlı kapıyı açmalısınız. Bunu yapmak için tüm bileşenleri topluyoruz ve kullanıyoruz. Ancak bu ürkütücü yerde yaşayan canavarlara ve mutantlara dikkat edin, herhangi biri sizi avlayacaktır. Sovyet okulunun tüm gizemlerini çözün, bazıları ürkütücü, bazıları ürkütücü. Ayrıca dikkatli olun, radyasyona maruz kalmak halüsinasyonlara neden olabilir, bu nedenle duyduğunuz gıcırtılara dikkat edin.

Escape From School: FELİK nasıl indirilir ve kurulur?

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Escape From School: FELIK indirildikten sonra .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Escape From School: FELIK'e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için indirebileceğiniz 7-Zip'e ihtiyacınız olacak) burada).
 4. Escape From School:FELIK klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Okuldan Kaçış: FELİK Bedava İndir

Escape From School: FELIK Free Download'ı doğrudan bağlantı ile başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: WINDOWS® 7,8,10,11
 • İşlemci: Intel® Core™ i3-6100 / Core™ i5-2500K veya AMD Ryzen™ 3 1200
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA® GeForce® GTX 950 veya AMD Radeon™ R7 370
 • DirectX: Sayı 10
 • Depolamak: 4 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin