Equilinox Indir

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Equilinox Free Download PC oyunu. Equilinox 23 Kasım 2018’de piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Equilinox, çok çeşitli bitki ve hayvan ekosisteminizi oluşturabileceğiniz ve sürdürebileceğiniz rahatlatıcı bir doğa oyunudur. Arkanıza yaslanın, büyümeye başlayın ve dünyanızın önünüzde çiçek açıp gelişmesini izleyin! Dünyanıza bitki ve hayvanlar ekleyerek ekosistemlerinizi oluşturmaya başlayabilirsiniz. Çeşitli bitki ve ağaçlar araziyi daha verimli hale getirecek ve vahşi yaşamın gelişmesine izin verecek, hayvanlar ise oyundaki çeşitli kaynakları satın almak için kullanabileceğiniz puanlar kazanmaya başlayacak. Her hayvan ve bitkinin kendi yaşam döngüsü, benzersiz davranışları ve gereksinimleri vardır, bu nedenle her türün çevresinden memnun olduğundan, yeterli kaynaklara sahip olduğundan ve ekosistemlerin dengede olduğundan emin olmanız gerekir. Sağlıklı, mutlu hayvanlar daha uzun yaşayacak, daha çok üreyecek ve size daha çok puan kazandıracak. Kazandığınız puanlar, türünüzü genetik olarak değiştirmek için de kullanılabilir, böylece türünüzün özelliklerini ve davranışlarını çeşitli faydalar için manipüle edebilirsiniz. Daha egzotik bitkilerin, ağaçların ve yaratıkların kilidini açmak için mevcut vahşi yaşamınızı da geliştirebilirsiniz.

Equilinox nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Equilinox indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Equilinox’a Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Buraya).
 4. Equilinox klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Ekilinoks Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantıyla ücretsiz Equilinox indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, exe’ye sağ tıkladığınızdan emin olun ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçin. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 veya daha yenisi
 • İşlemci: Intel Core i5 veya benzeri
 • Hafıza: 2 GB RAM
 • Grafik: Intel HD 4000 veya daha iyisi, OpenGL 3.3+’ı destekler
 • Depo: 300 MB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: Hiç

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin