Enter The Matrix Indir

Doğrudan bağlantıya Önceden Yüklenmiş Matrix Free Download PC Game’i girin. Enter The Matrix 14 Mayıs 2003’te yayınlandı

Oyun hakkında

Matrix’in derinliklerine inin ve kalp atışlarını hızlandıran, akıllara durgunluk veren maceralar için Niobe ve Ghost’a katıldığınızda hayatta kalmak için savaşın. Enter the Matrix, Matrix’in kurallarını esneten fantastik silah sesleri ve muhteşem dövüş sanatlarına sahiptir. Çılgın sürüş ve akrobasi hareketleri dahil olmak üzere filodaki en hızlı hoverkraft pilotu kullanma yeteneği sunar. Bu oyun sadece Matrix evreninde geçmiyor – Akademi Ödüllü filmin devamı niteliğindeki Matrix Reloaded’a uyan bir anlatımla deneyimin ayrılmaz bir parçası. Matrix’e Girin, hikayenin arkasındaki hikaye.
Özellikler:
 • Sürüş, dövüş ve aksiyon / keşif oyun türlerinin çok orijinal karışımı
 • Matrix film üçlemesinin arkasındaki ekip olan Wachowski Kardeşler tarafından yazılan ve yönetilen bir oyun senaryosu
 • Filmin oyuncularının ve ekibinin başrolde olduğu, neredeyse tam bir saatlik özel, daha önce hiç görülmemiş Matrix çekimi
 • The Matrix Reloaded’ın Neo (Keanu Reeves), Trinity (Carrie-Anne Moss), Morpheus (Lawrence Fishburne), Ajan Smith (Hugo Weaving), Niobe (Jada Pinkett Smith), Ghost gibi önemli karakterlerinden benzerlik ve seslendirme Anthony Wong), Sparks (Lachy Hulme) ve Persephone (Monica Bellucci)
 • Gerçek film prodüksiyonuyla benzeri görülmemiş bir işbirliğine dayanan gerçekten otantik, fotogerçekçi matris görünümü
 • Filmde görüldüğü gibi gelişmiş parçacık motoru ve dünya yıkımı dahil inanılmaz görsel efektler
 • Oyuncular The Matrix Reloaded filmini izlediklerinde, ekranda gördüklerinin oynadıkları oyunla nasıl bir ilişkisi olduğunu anlayacaklar.
 • Filmde ve oyunda aynı müzisyenler ve ses efektleri

İndirin ve Kurun Matrisi girin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Enter The Matrix indirmesi tamamlandığında, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Enter.The.Matrix.zip” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip gerektirir. Buraya).
 4. Enter The Matrix klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Matrix ücretsiz indirmeye girin

Doğrudan bağlantı ile Matrix Ücretsiz İndirmeye Giriş’i başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows® XP veya üstü
 • işlemci: Intel Pentium III 1200 MHz / AMD Athlon MP 1900+
 • Grafik: AMD Radeon 8500 Series 64 MB veya NVIDIA GeForce 4 MX 440.
 • VERİ DEPOSU.: 512 MB
 • Hard disk: 3 GB boş alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.