Enslaved: Odyssey To The West Premium Edition Indir

Enslaved: Odyssey To The West Premium Edition Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Enslaved: Odyssey To The West Premium Edition, 24 Ekim 2013’te yayınlandı

Oyun hakkında

Tehlikeli, kıyamet sonrası Amerika’da hayatta kalmak için iki farklı karakter sorunlu bir ortaklık kurarken sürükleyici ve şaşırtıcı bir yolculuğa çıkın. Gelecekte 150 yıl, savaş ve yıkım dünyayı harabeye çevirdi, sadece birkaç kişi kaldı ve doğa dünyayı geri aldı. Gizemli köle gemileri azalan nüfusu toplar ve asla geri dönmemek üzere onları batıya götürür. Teknoloji meraklısı genç bir kadın olan Trip, bir köle gemisi tarafından hapsedilir, ancak kaçmak için zihinsel yeteneklerini kullanır. Güçlü, acımasız bir yalnız ve mahkum arkadaşı olan maymun, ham gücü ve kas gücü nedeniyle de serbest bırakılır. Trip, Maymun’un onların özgürlük bileti olduğunu ve eve dönüş tehlikeli yolculuklarından kurtulmak için tek umutları olduğunu hemen anlar. Bir köle kafa bandını keser, Maymun’a takar ve onları birbirine bağlar. Ölürse ölür ve yolculuğu artık onun haline gelmiştir. ENSLAVED, iki ana karakter arasındaki karmaşık ilişkiye odaklanır. Oyuncular, kendisinin ve Trip’in özgürlüklerinin önünde duran tehdit ve engellerden kurtulmasını sağlamak için savaş, strateji ve çevresel etkilerin bir karışımını kullanarak maymunun rolünü üstlenirler.

ana Özellikler

 • Premium Sürüm, çok beğenilen orijinal oyunu ve ek DLC içeriği “Pigsy’s Perfect 10” ile karakter geliştirme görünümleri Ninja Monkey, Classic Monkey ve Sexy Trip’i içerir.
 • İlgi Çekici Hikaye – Ünlü yazar ve yazar tarafından yazılan 400 yıllık klasik Batı’ya Yolculuk’un kıyamet sonrası yeniden anlatımı
  Senarist Alex Garland.
 • Sinematik Bir Başyapıt – Maymun’u da canlandıran Andy Serkis’in yönettiği, Monkey ve Trip’in hikayesini belirleyen kritik olayları tasvir eden dramatik ara sahneler.
 • Nefes Kesen Ortamlar – Doğa tarafından geri kazanılan ve her fırsatta tehlikelerle dolu, savaştan parçalanmış şehir manzaralarının güzel, ürkütücü dünyasını keşfedin.
 • Dinamik Savaş Sistemi – Yakın dövüş saldırıları, bloklar ve yoğunluğun bir kombinasyonu ile çevik becerilerle yakalayın ve savunun
  Yayından kaldırmalar. Bir düşmanı geçmek, silahlarını çalmak ve ardından sistematik olarak düşmanı parçalamak için Maymun’u kullanın.

Enslaved: Odyssey To The West Premium Edition’ı İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Enslaved: Odyssey To The West Premium Edition’ın indirilmesi tamamlanır tamamlanmaz, ZIP dosyasına sağ tıklayın ve “ENSLAVED.Odyssey.to.the.West.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın (7-Zip size sahip olabilir Buraya).
 4. Enslaved: Odyssey To The West Premium Edition klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Enslaved: Odyssey To The West Premium Edition ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Enslaved: Odyssey To The West Premium Edition’ı ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP SP2, Vista veya üzeri
 • İşlemci: 2.20 GHz’de Intel Core 2 Duo / AMD Athlon 64 X2 4600+
 • Hafıza: 2 GB RAM
 • Grafik: Nvidia Geforce 9600 / ATI Radeon HD 4850
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Kamp: 12 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.