Endless Inside Indir


Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş Endless Inside Ücretsiz İndir PC Oyunu. Endless Inside 22 Aralık 2017'de yayınlandı.

Oyun hakkında

Endless Inside, ücretsiz keşif modunu ve oyuncunun eski bir sanat üniversitesinin gizemlerini çözmesi ve keşfetmesi gereken farklı geri sayım hayatta kalma modlarını bir araya getiriyor. Hayatta kalmak için bulmacaları çözmeye ve saklanmaya hazırlanın. Bu yerde intikam almayı bekleyen tüm varlıklarla tanışacak ve hikayeyi anlamak için onlar hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

Özellikler:

 • 6 oynanabilir aşama
 • 3 alternatif son
 • Ekstra hayatta kalma modu
 • İsteğe bağlı gizli sırlar

Endless Inside nasıl indirilir ve kurulur?

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Endless Inside indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Endless Inside'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, buradan burada).
 4. Endless Inside klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Sonsuz İçeride Ücretsiz İndirme

Doğrudan bağlantı ile Endless Inside Free Download'ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP, 7, 8, 8.1, 10
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: 2 GB
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depolamak: 4 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin