Encased: A Sci-Fi Post-Apocalyptic RPG Indir (v1.0.910.055 & ALL DLC’s)

Kapalı: Doğrudan bir bağlantıyla önceden yüklenmiş olarak gelen Bilim Kurgu Kıyamet Sonrası RPG Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu. Encased: A Sci-Fi Post-Apocalyptic RPG 7 Eylül 2021’de yayınlandı

Oyun hakkında

Düşmanlarla savaşacağınız, düşman çorak topraklarını keşfedeceğiniz, karakterinizi geliştireceğiniz ve dünyanın geri kalanından izole bir şekilde korkunç olaydan kurtulan harap dünyadaki güçlerden birine katılacağınız distopik bir ortamda geçen klasik bir izometrik RPG. Oyuna, her biri kendi özellikleri, mekanikleri ve oyun seçenekleri olan CRONUS Corporation – Wings’in beş bölümünden birinde başlayın. Kubbenin altında geri dönemeyeceğiniz tek yönlü bir yolculuğa çıkın. Radyasyon ve anormalliklerden kaçının, mutant hayvanlarla savaşın ve benzersiz eserler arayın. Oyuna şirketin düzenli bir çalışanı olarak başlayın ve Olay olarak bilinen felaketten önce, sırasında ve sonrasında ortaya çıkan hikayenin arkasındaki itici güç olun. Dünyayı tanıdıktan sonra, kendinizi özgürlük ve tehlike dolu açık bir dünyaya bırakın. Eski düzen ortadan kalktı, şimdi çorak araziye beş güçlü grup hükmediyor. Onlardan birine katılın ya da yalnız bir kurt olun. Kubbenin ve sakinlerinin geleceğini değiştirin veya kendi yolunuza gidin. Düşmanlarınızı savaştan tehdit edin: önemli insanları size bir iyilik yapmaya ikna edin. Bunun için hiç karizmanız yok mu? O zaman onlara rüşvet ver! Dahil edilen hikaye derindir, her görev istatistiklerinize ve kararlarınıza göre farklı şekilde tamamlanabilir ve birden fazla oyun sonu sayesinde bu kararlar sonunda gerçekten önemli olacaktır. Herkesi öldürün, pasifist olun veya aralarından birini seçin, oyun sizin oyun tarzınıza uyum sağlar. Kendi benzersiz karakterinizi geliştirin: gizli, göğüs göğüse dövüş, keskin nişancı tüfekleri, psionik veya diplomaside uzmanlaşacak mısınız? Yalnız bir kurt mu yoksa parti lideri mi olacaksın? Ya da belki oyunu düşük zekalı bir kahraman olarak oynamayı dener misiniz? Her şey sana bağlı. Bir yolculuğa çıkın ve bilgisayar korsanlığı, mekanik, hırsız ve hatta araba kullanmak gibi onlarca faydalı beceriyi öğrenin. Katedralin teknolojik sırlarını ortaya çıkarmak için kalıntıları inceleyin, ardından yeni yerler, anormallikler ve rakipler bulmak için araziyi keşfedin. Bu arada, herkes insan olmayacak. Zor kararlar verin: Sonuçları ne olursa olsun hırsızlık yapın, öldürün veya yardım edin. Bir grupla itibarınızı artırın veya herkesi memnun etmeye çalışın, ancak bazen uzlaşmanın imkansız olduğunu unutmayın. Onar ve tamir et: robotik zırh – servo kabuk oluşturun, benzersiz silahlar oluşturun ve bunları yükseltin. Hatta belki bir şeyler pişirin. Sonuçta aç karnına hayatta kalamazsın.

Encased Nasıl İndirilir ve Kurulur: Kıyamet Sonrası Bilim Kurgu RPG’si

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Kapsandıktan Sonra: Bir Bilim Kurgu Kıyamet Sonrası RPG indirildi, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Kapatılana Çıkart: Bir Bilim Kurgu Kıyamet Sonrası RPG”ye tıklayın (alabileceğiniz 7- Zip’e ihtiyacınız olacak) Burada).
 4. Encased: A Sci-Fi Post-Apocalyptic RPG klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Encased: Kıyamet sonrası bilimkurgu RPG’si ücretsiz indir

Encased: A Sci-Fi Post-Apocalyptic RPG Free Download’ı doğrudan bağlantı ile başlatmak için aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: WINDOWS® 7, 8, 8.1, 10
 • İşlemci: Intel® Core ™ i5-3.3 GHz veya daha iyisi veya AMD eşdeğeri
 • Depolamak: 4 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA® GeForce® GTX 660m veya AMD Radeon ™ R7 260x (2 GB video belleği)
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolamak: 20 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: DirectSound (DirectX® uyumlu ses kartı)

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin