Emergency Call 112 – The Fire Fighting Simulation 2 Indir (v1.0.11738)


Acil çağrı 112 – The Fire Fighting Simulation 2 Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş ücretsiz indirilebilir PC oyunu. Notruf 112 – The Fire Fighting Simulation 2 18 Mart 2021'de yayınlandı

Oyun hakkında

Acil durum çağrısı 112 – İtfaiye simülasyonu 2, başarılı ilk bölümün tutarlı bir şekilde daha da geliştirilmesidir ve profesyonel bir itfaiyenin çalışma yöntemlerini her itfaiye fanı için somut hale getirir. İkinci bölüm de Mülheim itfaiyesiyle işbirliği içinde ve aktif acil durum 112 topluluğumuzun desteğiyle geliştirildi. Desteğiniz için teşekkür eder, görüşlerinizi gelecekte de dikkate almak isteriz. Artık tamamen yeni oluşturulan oyun dünyası daha fazla gerçekçilik ve atmosfer sağlarken aynı zamanda sizi bekleyen çeşitli görevleri de yerine getiriyor. İster küçük acil durum araçlarıyla ister çatı makası yangınlarıyla mücadele etmek için tam bir itfaiye aracıyla olsun, olup bitenlerin kontrolü her zaman sizdedir. Bu amaçla, kontrol sistemi, görev gücünü herhangi bir zamanda değiştirme yeteneğinin yanı sıra taktik bir mod içerecek şekilde genişletildi. Bir genel bakışa geçebilir ve konumu düzenleyebilir, alarmlar gönderebilir ve AI kontrollü iş arkadaşlarınıza komutlar verebilirsiniz. Acil durum araçları tamamen revize edildi ve birçok fonksiyon eklendi. Mülheim an der Ruhr itfaiyesinin mevcut filosuna karşılık gelen yeni araçlar ekleniyor. 24 saatlik vardiyanıza bireysel olarak veya diğer itfaiye meraklıları ile çok oyunculu modda başlayın ve itfaiye mesleğini tüm heyecan verici yönleriyle deneyimleyin.

Acil durum numarası 112'yi indirin ve kurun – itfaiye simülasyonu 2

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven'a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Acil Durum Çağrı 112 – Yangınla Mücadele Simülasyonu 2 indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Acil Çağrı 112'ye Çıkart – Yangınla Mücadele Simülasyonu 2” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip'i gerektirir). Buraya).
 4. Acil Durum 112 – Yangınla Mücadele Simülasyonu 2 klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Acil çağrı 112 – İtfaiye simülasyonu 2 Ücretsiz indirin

Acil Durum Çağrısı 112'yi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın – Yangınla Mücadele Simülasyonu 2 Doğrudan bağlantı ile Ücretsiz İndirin. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe'ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows10 64 bit
 • İşlemci: AMD Ryzen 3 1500X / Intel i5-6600K
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: 4 GB VRAM'li GPU, Nvidia GeForce GTX 1060 (4 GB) veya AMD Radeon RX 560 (6 GB) (yerleşik grafik kartı desteği yok)
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 20 GB kullanılabilir alan
 • Ek Yorumlar: İnternet bağlantısı, kaydırma tekerlekli fare gerekli

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin