Eleven: Table Tennis VR Indir


Elf: Masa tenisi VR ücretsiz indirilebilir PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş. Elf: Tischtennis VR 20 Haziran 2016'da yayınlandı

Oyun hakkında

Nihai masa tenisi simülatörü. Gelişmiş yapay zekaya karşı pratik yaparak rakiplerinizi oynayın. Daha önce hiç olmadığı kadar gerçek bir masa tenisi simülatöründe geliştirilen fizikle, sanal gerçeklikte olduğunuzu unutacaksınız.

Eleven'ı İndirin ve Yükleyin: Masa Tenisi VR

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
  3. Eleven: Masa Tenisi VR indirme işlemi tamamlandığında, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Eleven.Table.Tennis.VR.zip'e Çıkar” seçeneğine tıklayın (bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, Alabilirsin Buraya).
  4. Eleven: Table Tennis VR klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Elf: masa tenisi VR ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Eleven: Masa Tenisi VR Ücretsiz İndirme'yi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR'a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe'ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel i5-4590 veya AMD FX 8350 eşdeğeri veya üstü
  • Hafıza: 8 GB RAM
  • Grafik: Nvidia GeForce GTX970 veya AMD Radeon R9 290 eşdeğeri veya üstü
  • Depo: 8 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin