Eldrador Creatures Indir

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Eldrador Creatures Free Download PC oyunu. Eldrador Creatures 19 Kasım 2020’de yayınlandı.

Oyun hakkında

Bu sıra tabanlı strateji oyununda kendinizi Eldrador® Creatures dünyasına bırakın. 4 dünyanın savaşında en sevdiğiniz Eldrador® yaratıklarıyla savaşa girin ve diğer grupları alt edin, böylece güçlü süper silahı kendi silahınız olarak adlandırabilir ve Eldrador’a hükmedebilirsiniz!

 • Rock Beast ve Shadow Panther gibi yeni yaratıkların yanı sıra özel Eldrador® Mini Creatures dahil 20 oynanabilir orijinal Eldrador® yaratığı
 • Rakiplerinizi taktik savaşta yenmek için seçtiğiniz yaratıkların özel yeteneklerini kullanın
 • 4 oyun dünyasının tamamında savaşın: Lava, Ice, Stone ve Jungle!
 • Duvarlar ve köprüler gibi düşen unsurlar aracılığıyla dinamik dünyalar

Eldrador Creatures Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Eldrador Creatures indirme işlemi tamamlandıktan sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Eldrador Creatures’a Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Burada).
 4. Eldrador Creatures klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Eldrador Yaratıkları Ücretsiz İndir

Eldrador Creatures’ı doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 10
 • İşlemci: Intel Core i5 2500 veya AMD X8 FX-8350
 • Depolamak: 4 GB RAM
 • Grafik: Nvidia GT 710 veya AMD Radeon HD 8570D
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolamak: 1500 MB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: En son sürücülerle uyumlu DirectX

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin