Eden’s Last Sunrise Indir (v1.027)


Eden's Last Sunrise Ücretsiz İndir PC Oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Eden's Last Sunrise 2 Aralık 2022'de yayınlandı

Oyun hakkında

Eden's Last Sunrise, The Tenth Line'ın yaratıcısından bir dokunuşla retro bir taktiksel RPG'dir. Dünyanın son günleri sona ererken tarafları seçin, birliklerinizi eğitin ve yolunuzu seçin. Eden's Last Sunrise'ın ana döngüsü, ışık süresi yönetimine dayanmaktadır. Cradle Projesi Komutanı olarak, birliklerinizi eğitirken ve ekipmanlarını, sınıflarını, becerilerini ve size olan inancınızı yönetirken kaynak ve destek toplayarak Büyük Kıta'nın kontrolünü kurarsınız. Sevk görevleri, her haftanın başında, kişisel güçlerine ve yeteneklerine bağlı olarak belirli durumlarla başa çıkmak için birliklerinizi ustalıkla gönderdiğiniz yerlerde gerçekleşir. Hafta boyunca, zamanınızı nasıl geçireceğiniz konusunda size seçenekler sunulacak: savaşları göründükleri gibi kabul edin, müttefik grupları için becerileri doğrudan eğitin, yeni arkadaşlarınızla buluşun veya sadece dünyayı kendi başınıza keşfedin ve ne görüyorsanız görün. karşılaşmak!

 • Ayarlanabilir zorluk derecesine ve her dönüşten en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayan benzersiz bir aksiyon noktası sistemine sahip klasik sıra tabanlı taktik RPG savaşı.
 • Renkli karakterler ve çoklu olay örgüsü yolları ve sonlarla dolu zengin bir hikaye.
 • Görsel roman benzeri hikaye skeçleri aracılığıyla müttefiklerinizle kişisel olarak etkileşim kurun. Yaklaştıkça güvenlerini kazanın ve kişisel hikayelerinin kilidini açın.
 • Özel birimler oluşturun, renklerini/kostümlerini/seslerini seçin, onlar için kendi özel portre sanatınızı içe aktarın ve onları ana kadroyla birlikte zafere taşıyın.
 • Uçsuz bucaksız kıtada görevler üstlenmek için müttefik ekiplerini konuşlandırın, silahlarınızı yükseltmek için bölgeleri ve malzemeleri yönetin ya da savaş alanından ara vermeniz gerektiğinde manga arkadaşlarınıza karşı kart oynayın.

Eden's Last Sunrise nasıl indirilir ve kurulur?

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Eden's Last Sunrise indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Eden's Last Sunrise'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, buradan edinebilirsiniz) burada).
 4. Eden's Last Sunrise klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Eden's Last Sunrise Ücretsiz İndirme

Eden's Last Sunrise'ı doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows® 8.1 veya daha yenisi, 64 bit
 • İşlemci: SSE2 veya daha iyisi, 64 bit mimari
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: En az DX9 (gölgelendirici modeli 3.0) veya DX11, en az 4 GB VRAM
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depolamak: 13 GB kullanılabilir depolama alanı
 • Ek Yorumlar: Fare girişi önerilir, klavye veya gamepad desteklenir

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin