EDENGATE: The Edge of Life Indir


EDENGATE: The Edge of Life Ücretsiz İndir PC Oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. EDENGATE: The Edge of Life 15 Kasım 2022’de yayınlandı

Oyun hakkında

Yetenekli genç bir bilim adamı olan Mia Lorenson, terk edilmiş bir hastanede uyanır ve sorularla ve çok az cevapla doludur. Ona ne oldu? dünyaya ne oldu Küresel salgın sırasında geliştirilen Edengate: The Edge of Life, güvensizlik, izolasyon, özlem ve umut duygularını yansıtan etkileşimli bir deneyim. Mia’nın ıssız Edengate şehrini keşfederken duygusal yolculuğunu deneyimleyin ve duygusal seslendirme performansları ve eleştirmenlerce beğenilen besteci Laryssa Okada’nın çarpıcı müziği eşliğinde şehrin gizemlerini ve anılarını açığa çıkarın. Yıkım karşısında umudu bulun ve bizi dünyaya bağlayan şeyin ne olduğunu keşfedin.

EDENGATE: The Edge of Life nasıl indirilir ve kurulur?

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. EDENGATE: The Edge of Life indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “EDENGATE: The Edge of Life’a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, onu da edinebilirsiniz) burada).
 4. EDENGATE: The Edge of Life klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

EDENGATE: The Edge of Life Ücretsiz İndirme

EDENGATE: The Edge of Life ücretsiz indirmeyi doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: pencereler 10
 • İşlemci: Intel Core I5 ​​​​(3.2GHz) / AMD FX (3.2GHz)
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA Geforce GTX 760 veya AMD Radeon R9 280x
 • Depolamak: 40 GB kullanılabilir depolama alanı
 • ses kartı: DirectX uyumlu

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin