Earthfall Indir (Incl. Invasion Update)

Doğrudan bağlantıyla önceden yüklenmiş Earthfall Free Download PC oyunu. Earthfall 12 Temmuz 2018’de yayınlandı

Oyun hakkında

Dünya uzaylı istilasına kurban gittiğinde, insanlık nesli tükenmekte olan bir tür haline gelir. Earthfall, oyuncuları acımasız uzaylı dronlar ve onların akıl almaz ustalarından oluşan ordularda hayatta kalmaya zorlayan dört oyunculu, işbirliğine dayalı bir nişancı oyunudur. İstilacı bir uzaylı güce karşı çaresiz bir gerilla savaşında arkadaşlarınız veya yapay zeka ekip arkadaşlarınızla Pasifik Kuzeybatı’sını geçin. Sürekli değişen kalabalıkla savaşın ve insanlığın kalıntılarını kurtarın. Fütüristik silahları kullanın, konuşlandırılabilir barikatları ateş veya elektrikle yükseltin, monte edilmiş kuleleri kontrol edin ve 15 seviyeli hikaye odaklı işbirliğine dayalı oyunda savaşın.

Earthfall’u indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Earthfall’u indirdikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Earthfall.Incl.Invasion.zip’e Çıkart” seçeneğini tıklayın. (Bunun için alabileceğiniz 7-Zip’e ihtiyacınız olacak Buraya).
 4. Earthfall klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Earthfall ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Earthfall Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: Intel Core i5-4430
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GTX 750 2 GB
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 20 GB kullanılabilir alan
 • Ek Yorumlar: SSD önerilir

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.