Dyztopia: Post-Human RPG Indir


Dyztopia: Post-Human RPG Ücretsiz İndirilen PC Oyunu, önceden yüklenmiş doğrudan bağlantıyla. Dyztopia: Post-Human RPG, 5 Ocak 2023'te yayınlandı

Oyun hakkında

Dyztopia sevimli ama zor bir RPG'dir. Dünyanın sonundan sonraki dünyayı keşfedin. Dünyayı daha iyi bir yer yapmaya çalışan haydut bir ajan olarak oynayın. İşinden ayrıl! Şeytani bir istila nedeniyle dünya sona erdi. Şimdi yeni insansılar, günümüzün kalıntılarıyla uğraşarak dünyayı dolaşıyor. Yaşayan son insan olan Başkan, dünyayı sömürmeye ve insanlığı canlandırmaya çalışıyor. Sıra tabanlı savaşlarda düşmanlarınızı hızla yenmek için farklı unsurların çoğunu kullanın! Oyun, yutturmaca sistemi ile akıllı oyunlar için sizi ödüllendiriyor. Düşmanın zayıflığından yararlanın ama dikkatli olun çünkü aynısını size de yapabilirler! İlginç bir karakter kadrosuyla tanışın! Grubunuza katılmalarına ve benzersiz becerilerini kullanmalarına izin verin. Geçmiş hikayeleri hakkında daha fazla bilgi edinmek ve savaşta güçlenmelerine yardımcı olmak için onlarla zaman geçirin. Vücut zırhınızı unutmayın! Özellikler:

 • Yan kaydırma rol yapma oyunu. 10 benzersiz yeri ziyaret edin ve üç farklı bölümde her patrona giden yolda savaşın.
 • Seçimler önemlidir! Kiminle zaman geçireceğinizi seçin, becerilerinizi seçin ve istatistiklerinizi nereye yatıracağınızı seçin. Her oyun biraz farklı bir şey sunar.
 • Rahat veya acımasız bir deneyim için çoklu zorluk modları.
 • Ücretsiz MP sistemi. Oyuncuların 4 MP'si vardır ve her turda 1 MP kazanırlar, bu yüzden büyülerinizi kullanın!
 • Kaçmak yok ve rastgele karşılaşma yok! Tüm karşılaşmalar ekranda görüntülenir, bu nedenle savaşlarınızı akıllıca seçin.
 • 150'den fazla benzersiz ve etkileyici canavar.

Dyztopia: Post-Human RPG nasıl indirilir ve kurulur?

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Dyztopia: Post-Human RPG indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Dyztopia: Post-Human RPG'ye Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak; burada).
 4. Dyztopia: Post-Human RPG klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Dyztopia: İnsan Sonrası RPG Ücretsiz İndirme

Dyztopia: Post-Human RPG'yi doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Microsoft® Windows® XP / Vista / 7 (32 bit/64 bit)
 • İşlemci: Intel® Pentium® 4 2.0 GHz eşdeğeri veya daha hızlı işlemci
 • Hafıza: 512MB RAM MB RAM
 • Grafik: 1024 x 768 piksel veya daha yüksek masaüstü çözünürlüğü
 • Depolamak: 750 MB kullanılabilir disk alanı
 • ses kartı: İnşallah!

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin