Dysmantle Indir (v0.6.4.18)


Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş Dysmantle Free Download PC oyunu. Dysmantle 6 Kasım 2020'de yayınlandı

Oyun hakkında

Uzun yıllar sonra sığınağınızdan çıktığınızda, cesur ve yeni bir eski dünya sizi bekliyor. Kötü ve çirkin yaratıklarla dolu bir dünya. Başka bir insan ruhunun olmadığı bir dünya. Şimdi doğanın olduğu bir dünya var. Daha da kötüleşecek bir dünya. Sefil adadan kaçmanın bir yolunu bulmalısın. Ama ondan önce acı tatlı kıyametin tadını çıkarın. Geçmişin kalıntılarını keşfedin ve hitech döneminden teknolojileri keşfedin. Düşmanca ortama göre teknolojik avantaj elde edin. Ya da daha derine inin ve eski kayıp bilgileri antik mezarların gizli mezar odalarından alın. Neredeyse sihirli özelliklere sahip malzemeler edinin ve bunları delicesine güçlü ekipmanlar oluşturmak için kullanın. Doğru ekipmana sahip malzemeler için her şeyin% 99'undan fazlası kırılabilir. Bunu yapın ve eski dünyanın tatlı nektarını toplayın: plastikler, kauçuk ve metaller. Toplanacak çok sayıda farklı malzeme var. Kalıcı öğeler ve yükseltmeler yapmak için tarifler bulun. El yapımı geniş açık dünyayı keşfedin ve varlığınızı oluşturmak için karakollar inşa edin. Araziyi alana göre geri kazanın. Gizli hazineleri bulun ve uzun süredir unuttuğunuz bulmacaları çözün. Adadan kaçmak için yolunuzu bulun. Sondan sonraki dünyada kötü yaratıklar yaşıyor. Kötü bir şey adanın vahşi yaşamını ve eski insan sakinlerini etkiledi ve onları saldırgan hayvan benzeri yaratıklara dönüştürdü. Onları öldürün ve ganimetlerini toplayın. Organlarını toplayın ve onlara sonsuz bir dinlenme yaşatın. Ya da kaçıp güçlendiğinde geri dön. Çeşitli yakın dövüş ve menzilli silahlarla savaşın. Tuzaklar oluşturun ve canavarları cezbedin. Ne gerekiyorsa yapın. Statükoyu korumak için sadece mücadele etmeyecekler. Bu açlıkla ilgili bir oyun değil. Ölüm olan kaçınılmaz mutluluğu beklerken, hipermetabolik midenizi doldurmak için sürekli olarak lezzetli bir hamamböceği aramayacaksınız. Asla açlıktan ölmeyeceksin. Daha güçlü olacaksınız ve kalıcı yükseltmelerin kilidini açabileceksiniz. Dünya tehlikeli bir yerdir ve ara sıra birkaç adım atabilirsiniz, ancak sonunda gelişeceksiniz. Acı tatlı kıyametin tadını çıkarın.

Dysmantle'ı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Dysmantle'ı indirdikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “DYSMANTLE.v0.6.4.zip'e Çıkart” seçeneğine tıklayın. (Bunun için alabileceğiniz 7-Zip'e ihtiyacınız olacak Buraya).
 4. Dysmantle klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Dysmantle ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Dysmantle Free Download'u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR'a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe'ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows Vista / 7/8/10
 • İşlemci: 2 GHz
 • Hafıza: 2048 MB RAM
 • Grafik: SM 3.0+
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 512 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin