Dynasty Warriors 9 Indir (v1.11 Incl. ALL DLC’s)

Dynasty Warriors 9 Direct Link’te Önceden Yüklenmiş Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu. Dynasty Warriors 9, 13 Şubat 2018’de yayınlandı

Oyun hakkında

Serinin sonuncusu DYNASTY WARRIORS 9 ile yepyeni bir açık dünyada binlerce kişiye karşı bir heyecan yaşayın!

・ Yeni bir Açık Dünya Savaşçıları oyunu

Seride ilk kez, Çin’in genişleyen ülkesi, birden fazla oyun ilerlemesi için bir açık dünya formatının tanıtılmasıyla tek bir haritada gösteriliyor. Warriors serisinin heyecan verici “Binlere Karşı” promosyonu ve “Üç Krallığın Romantizmi” hikayesinin sevilen karakterleri yayınlanacak, ancak açık dünya sahnesinin özgürlüğü yepyeni bir Warriors deneyimi sunuyor.

Kilit görevler, oyuncu karakterinin hikayesini ortaya çıkarır ve geliştirir ve farklı bölgelerden sayısız görevle tamamlanır, örn. B. Önemli görevleri ve diğer karakterlerden gelen istekleri etkileyen düzenli görevler. Durum seçilen görevlere bağlı olarak sürekli değişecektir. Haritada gerçekleşen birçok savaşta, oyuncuların çeşitli stratejileri ve taktikleri vardır, örneğin: B. “cepheden saldırı”, “yüksek bir konumdan sürpriz bir saldırı başlatma” veya “geceleri sızma” üç krallığın engin dünyasının tadını çıkarmak için.

・ Yeniden tanımlanmış bir eylem sistemi

Yeni State Combo System, çevre koşullarına tepki verir ve Warriors’ın temel sistemi üzerine inşa edilir. Üç temel unsur şunlardır: düşmanın durumuna göre değişen “akış saldırıları”; Durumlara en iyi şekilde uyum sağlayan “reaktif saldırılar”; ve bir düşmanın durumunu değiştiren “saldırıları tetikler”.

Oyuncular, etkileşimli eylem ekleyerek çevredeki araziden ve çevreden faydalanabilirler. Nehirlerde dağa tırmanmaya ve yüzmeye ek olarak, daha geniş stratejik oyun için yeni önlemler arasında duvarlara tırmanmak için kancaların kullanılması ve patlamaları tetiklemek için petrol varillerine ateş okları atılması yer alıyor.

・ Yeni ve geri dönen subayların gözünden Üç Krallık’tan destansı hikayeler

Çok çeşitli karakterlerden oluşan üç krallığın hikayesini yaşayın. Toplam 90 oynanabilir karakter için yedi yeni subay (Cao Xiu, Man Chong, Xun You, Cheng Pu, Xu Sheng, Zhou Cang ve Xin Xianying) eklendi. Dynasty Warriors serisindeki 83 subayın tamamı yeni kostümlerle geri dönüyor.

Dynasty Warriors 9’u İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Dynasty Warriors 9’u indirdikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Dynasty Warriors 9 v1.11 + DLC.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın (alabileceğiniz WinRAR’a ihtiyacınız olacak) Buraya).
 4. Dynasty Warriors 9 klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Dynasty Warriors 9 ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Dynasty Warriors 9 Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, böylece yüklemenize gerek kalmaz. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve diğer programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR !! .txt dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’yi sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7 / 8.1 / 10 64bit
 • İşlemci: Core i5 2400 veya üzeri
 • Hafıza: 6 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 660 veya üstü
 • DirectX: Sürüm 11
 • Ağ: Genişbant internet bağlantısı
 • Kamp: 50 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: 16 bit stereo WAVE dosyası 48 kHz’de oynatılabilir

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.