Dusk Diver 2 Indir (v1.0.2)

Dusk Diver 2 Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Dusk Diver 2, 24 Şubat 2022’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Yang Yumo, her gün yarı zamanlı bir işte çalışan bir üniversite öğrencisidir. Vücudu, bir yıl önce Youshanding olayının yan etkilerinden acı çekti. Sıradan bir günde, Choas Canavarları Youshanding sokaklarında yeniden ortaya çıktı ve Yumo bir kez daha savaş alanına girmek zorunda kaldı! Bir macera ve vesayet yolculuğu sizi bekliyor!!

Dusk Diver 2 nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Dusk Diver 2 indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Dusk Diver 2’ye Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Dusk Diver 2 klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Alacakaranlık dalgıç 2 ücretsiz indir.

Doğrudan bağlantı ile Dusk Diver 2 ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7/Windows 10 64bit
 • İşlemci: Intel Core i5-6400
 • Hatırlatma: 4 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GTX750
 • DirectX: sürüm 11
 • Kamp: 6 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin